Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lebukott a férjem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukott a férjem, hogy megcsal. Nagyon magam alatt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Délután meg akartam keresni valamit a neten,az előzmények között,ott találtam rá egy társkereső oldalra,ahol a férjem egy 19 éves lánnyal flörtölget egy ideje és már találkoztak is párszor.A lány tud rólam,mert ez a társkereső olyasmi,ahol kapcsolatban élők is regisztrálhatnak,vagyis ez nekik van kitalálva.Szerintem most is azzal van,mert nem ért még haza,nemrég hívott,hogy bent kell maradnia.Iszonyú ideges és szomorú vagyok.36 éves a férjem,már 10 éve házasok vagyunk,nem volt semmi gond a kapcsolatunkkal,vagyis azt hittem.Mit tegyek?Nagyon szeretem őt :(

2013. nov. 6. 19:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%

Mindenképpen beszél meg vele...Ezt nem lehet elhamarkodni...

10 év sok idő és mindig vannak hullámvölgyek de ezeken felül kell kerekedni

2013. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
1#-nek igaza van, ültesd le, higgadtan(!) mond el neki mit találtál, de ne engedd kibújni a válaszadás alól. Kapuzárási pánikra tippelek egyébként, az van a háttérben.
2013. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
27%
legyél te is más alatt
2013. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
99%

Én lehet meglátogatnám a munkahelyén ,mondván csak örömet/meglepit akartál neki okozni azzal ,hogy bementél elé.

.... ha a helyedben lennék és mégsem találnám ott ,felhívnám ;kíváncsi lennék mit mond (nem mondanám meg ,hogy ott vagyok a melóhelyén ) ;ha azt állítja bent van túlórázni ... na akkor borítanám a bilit !

2013. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
29%
Áruld már el, hogy ezek után mi az, amiért olyan nagyon szereted őt? Mert asszem nem a hűsége miatt...
2013. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
78%
10 év ide vagy oda, nálam bizalom csak 1 van.
2013. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Én csak simán otthonról hívnám, hogy ott állok a munkahelye előtt légyszíves hozza ki a kulcsot, mert elhagytad. Szerintem köpni nyelni nem tud.
2013. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
60%
Válás. Mi mást lehetne tenni? Ez a házasság csődbe ment.
2013. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
81%
Ha engem megcsalna a párom és ez kiderülne, valószínűleg attól a pillanattól kezdve nem éreznék és nem állítanék ilyet, hogy nagyon szeretem őt. Nálam egy ilyen dologgal egy életre elvágná magát a szememben, és nem lenne visszaút. Ha van gyerek, ha nincs, ha férj, ha nem. Nem érdekelne. Nem tudna olyat tenni, amivel kiengesztelhetne, és örök tüske maradna a kapcsolatunkban, ami újra és újra előjönne. A bizalmamat elvesztené, és 100%-osan soha nem tudná újra visszaszerezni. Márpedig én nem tudok olyan kapcsolatban élni, ahol nincs teljes bizalom valamelyik fél részéről. Éltem már olyanban, ahol én nem bíztam valakiben, és olyanban is, ahol engem vádoltak, pedig nem csaltam meg, mégis én szakítottam, mert nem voltam hajlandó azt hallgatni, hogy biztos máson pattogok, miközben bent nyomtam a túlórát amiért még fizetést sem kaptam. Itt mindenféle választ fogsz kapni. Azt is, hogy beszéljétek meg, és bocsáss meg neki, és ilyet is, mint az enyém, aki azt írja, hogy azonnal kitenné a szűrét. A döntés rajtad áll, de ezt azért előzze meg egy alapos, de valószínűleg fájdalmas beszélgetés. Kitartást, és minden jót, bárhogy is döntenél. Később azért írj, hogy mi lett, mit mondott a férjed, amikor rákérdeztél a dologra. Kíváncsi vagyok.
2013. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
32%
na, valaki ennyire akarja reklámozni azt a bizonyos oldalt? Napi egy kérdés róla?
2013. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!