Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A gyerek érkezése óta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek érkezése óta nem alszunk egy ágyban. Változni fog? Már mindent bevetettem.

Figyelt kérdés
A nagy 5, a kicsi 1 éves. Azt kéri legyek türelmes és megértő..

2013. nov. 2. 12:10
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem alszik melletted? A gyerekek a te szobádban alszanak?
2013. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%

Te a férj vagy a feleség vagy?

Szerintem nem lesz jobb, csak ha tényleg a másik fél is nagyon akarja.

Szerintem egy aprócskát Sem normális, hogy valaki nem akar a házastársával együtt aludni.

Èpp ma reggel Volt itt egy kérdés, ahol az anyuka írta hogy nincs kedve de mindent meg akar tenni, hogy vissza jöjjön a kedv. vagy is ez a normális, ha a kapcsolat rendben Volt a gyerekek elött(mélyen nézz magadba, hogy tényleg rendben volt-e), akkor utánna Sem szabad ilyen fokon elhidegülni.

2013. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez nem normális. :S
2013. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
71%
2-re nyilván a Férj! Nők szoktak így megbolondulni csak,az anyaságba ennyire,hogy befektetik a Gyereket a hitvesi ágyba és/vagy lecserélik rá a Férjüket.Én tanácsot sajnos nem tudok adni a probléma megoldására,csak azt tudom leírni,hogy nem vagy egyedül.Egy barátnőm mesélte,hogy 2 éve,mióta megszületett a Gyerek külön alszanak,de itt valószínűleg válás lesz a vége.
2013. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
A férj vagyok..Azt kéri , hogy értsem ezt meg, lent alszik a gyerekekkel én meg fent egyedül. nekem szükségem lenne rá, hogy megöleljen vagy kimutassa a szeretét. Többször is próbálkoztam ezt megbeszélni vagy szeretgetni, de ha már vagy 10-szer is elutasít akkor nekem sincs sok kedvem. 2 hónapja szeretkeztünk utoljára.
2013. nov. 2. 12:44
 6/40 anonim ***** válasza:
77%

Ugye nem azt akarod mondani, hogy 5 éve nem alszotok együtt a gyerek miatt?! Vagy csak a másodiknál lépett fel ez a helyzet?

Amúgy meg egyáltalán nem tesz jót a kicsinek, ha veletek alszik egy ágyban, sőt, nem annyira kicsi már, az egy szobában való alvás is felesleges szerintem.

Te is kérd meg a feleséged, hogy gondolkozzon már kicsit józanabbul, és akár a megértést is gyakorolhatná, ha már tőled elvárja. Nem jogos a társunkat ennyire mellőzni a gyerekekre hivatkozva, ebből születnek aztán a finom kis válások.

2013. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
De ezt akarom mondani..:( ők hárman alszanak egy szobában, én meg egyedül..a hálószobában.
2013. nov. 2. 12:48
 8/40 anonim ***** válasza:
90%

Hát, akkor ideje belehúznod, hogy a feleséged VALÓBAN felfogja, mi a helyzet, mert ez így konkrétan baromi nagy szemétség veled szemben!!! De a gyerekekben sem jó kép alakul ki férfi és nő kapcsolatáról így a későbbiekben, úgyhogy ne hagyd magad, (bár nem szoktam ilyet mondani) mutasd meg, hogy ki a férfi a házban :)

Gondolom hely akkor van, egyszerűen vidd át másik szobába a gyerekágyakat, a piciket rá is bízhatod valakire (feltűnésmentesen, a feleséged is egyezzen bele) pár órára, te meg leülteted a párod, és nem álltok fel, míg meg nem egyeztetek.

2013. nov. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a feleséged (mint sok nő) nem érti a helyzet komolyságát... Meg kell neki mondanod, hogy ez ha így folytatódik, a kapcsolatotok végét jelenti... Akkor aztán aludhatna a gyerekekkel 1 szobában élete végéig...


Kisit állj a sarkadra!

2013. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
46%

Menj és aludj velük te is, akkor be lehet nála próbálkozni. Hátha sikerül.

Mi együtt alszunk a gyerekkel, direkt nem én külön, mert az tuti elidegenítene a férjemtől. Aztán ha olyan van megyünk másik szobába szivaccsal együtt.

2013. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!