Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem állandóan rinyál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem állandóan rinyál hogy soha nem viszem el ksörözni a haverokkal?

Figyelt kérdés
Szoktunk minden hétvégén egy kocsmázást tartani a barátokkal, de a feleségem kitalálta hogy miért nem viszem el magammal. Kb. arra lenne jó hogy ott ülne egyhelyben és nem tudna hozzászólni semmihez és mi sem tudnánk kötetlenül beszélgetni. Ezt azért találta ki mert egyik barátnőjét állandóan viszi magával mindenhova az új csávója. 10 éve vagyunk együtt.
2013. nov. 9. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Máshová mentek együtt?
2013. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem mondom, hogy mindig, de néha én is szeretek összeülni a párom barátaival. Olyankor jönnek a haverok párjai is, lány tesók, vagy lány haverok, így nem vagyok egyedül nőként és mégsem érzem kirekesztettnek magam úgy mond. Szeretek tudni a párom barátairól, mi a helyzet velük, hogy vannak. Nem igényem minden heti összejövetelükön ott lenni, de azért jól esik, ha havonta egyszer elhív a párom engem is. Szerencsére az ő barátai inkább olyanok, akik furcsállnák, ha néha nem vinne engem is magával.

Ergo én úgy gondolom, kicsit túl van ez spilázva. Miért tartod lakat alatt a feleségedet?

Én úgy gondolom, hogy egy pár vagytok, megértem hogy jó néha a kanbuli, de egy-egy alkalomba igazán nem halnátok bele. Jöjjenek a barátaid párjai/feleségei is, így nem fog a sarokban ülni egyedül, csendben. Pláne, ha a barátaid is igyekeznek olyan témákat találni, amibe ő is betud kapcsolódni.

2013. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

"Feleségem állandóan rinyál"


Rinyál? No tisztelet a részedről. A feleséged is el szoktad vinni mulatni, vagy csak te jársz kocsmázni?

2013. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
minden hétvégén szoktál sörözni? Hát király ipse lehetsz..hétköznap melózol gondolom minden hétvégén meg a haverok,haverok..asszony meg üljön otthon azt tegye a kaját az asztalra mire hazaérsz,ugye? Én már rég kivágtalak volna...addig örülj amíg rinyál,mert ha már nem fog rinyálni nyilván megjött az esze és leköti magát olyannal aki ne, rinyálásnak veszi azt hogy vele akar tölteni egy kis időt a felesége..
2013. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Mi az a "ksörözni"?
2013. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem is értem a nejedet. Ki kíváncsi, egy részeg, ordibálós, hangoskodós társaságra. Én nem az tuti. Jobb ha nem is látom az ilyet, mert a gyomrom szokott forogni mikor látok ilyen magukból kivetkőzött egyéneket.
2013. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Én sem értem ezt a dolgot. Mindenki menjen a saját haverjaival szórakozni. Nálunk ez úgy néz ki, hogy én megyek az én haverjaimmal, az asszony meg az övéivel. Hétköznap meló, szombat különprogram, vasárnap meg együtt csinálunk valamit, vagy csak otthon pihenünk. Sosem értettem, hogy miért kéne egyiknek a másik szórakozásáról gondoskodni. Hát ha én elmegyek kocsmázni, a barátnőm nem akar jönni, ez tiszta sor, mert mit csinálna ott? Nyilván ha elmegy a munkatársaival vacsorázni, vagy pubozni, minek mennék? Csomó idegen ember közé a munkáról beszélgetni?
2013. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Minden hétvégén haverok?

Én nem szoktam rinyálni, hogy a te szavaddal éljek, ha a férjem a barátaival van, de ha minden hétvégén ez menne, én is szóvá tenném.

2013. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha szakítanál rá is időt,a sörözgetés helyett,akkor nem "rinyálna"!Annyira utálom ezt a szót,általában a bunkó,érzéketlen férfiak szokták használni,akik ha a nő egy kis együttlétre,meghittségre,kedveskedésre vágyik,ráfogják hogy rinyál....


Amúgy szerintem mindent meg lehet oldani,csak akarni kell!

pl: 1 hétvége a tiétek,1 hétvége a haveroké

vagy szombaton elmész sörözni,vasárnap elmentek közösen mozizni.....


fantáziád,ötleteid vannak,vagy csak a sörözéshez értesz?

2013. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom.... A sörözés arról szól, hogy egy helyben ülünk...


Velem még sosem fordult elő, hogy ne tudtam volna hozzászólni valamihez...elég ostoba leheta feleséged, ha mégis így van (kétlem)


Persze néha kell egyedül is menni, de együtt mentek valahova?

Mert az csak úgy működik..

Én szinte mindig megyek a férjemmel, de ha pl csak 1 haverral megy akkor nem, hagyon őket dumálni...

De általában mindenki hozza a feleségét, barátnőjét, aztAn klikkesedünk...

2013. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!