Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem ért meg a férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ért meg a férjem? Mostanában állandóan ezt hánytorgatja!

Figyelt kérdés

Régebben dolgoztam egy gyárba. Monoton meló volt, depressziós lettem, mindenki füldugóval dolgozott, null emberi kapcsolat...

Szörnyű volt. Aztán bezárták a gyár azon részlegét, és a dolgozók nagy részét leépítették. Mivel havi bejelentéssel dolgoztattak minket, és nem jött össze pont az egy év, a munkáltatóim megúszták a GYEDet.

Mikor a lányunk másfél éves lett fél évig feketén dolgoztam, de utána nem találtam állást. Most egy hete van munkám. Elméletileg rossz meló: sok munka, kevés fizu, mégis.. Rettentő boldog vagyok.

Emberek közt mozgok, vendéglátóiparban. Pörgős, vidám meló, jó munkatársak.

A családom és néhány megmaradt barátom is mondja, hogy ki vagyok virulva.

Erre a férjem mást se csinál, mint leszól. Este ha hazaérek el vagyok fáradva, folyton emlegeti, hogy jövő hónapban újranyitják a csarnokot, ahol dolgoztam. De a java csak most jön. Ma délelőtt felhívtak a volt munkahelyemről, hogy náluk van az önéletrajzom, és visszavárnának.

Kiderült, hogy a férjem bevitte nekik. (Ő is ott dolgozik, csak más csarnokban)

Nagyon összevesztünk. Úgy érzem mintha a nyakambarakott volna egy hurkot.

Nem érti milyen rossz volt ott nekem és nem is érdekli.

Panaszkodik, hogy bezzeg, ő maradt. Viszont az ő részlege telljesen más: meló közben zenét hallgatnak, ökörködnek, dumálnak. Míg az a részleg ahol én dolgoztam: kalapáló gépek közt, füldugóval kb 50, megkeseredett nő fűzi fel százasával a laprugókat.

Ez a meló kevesebb idő lenne, mint a jelenlegi, ugyanannyiért, viszont számomra olyan, mint a purgatórium: nem elviselhetetlen, de nem akarok odajutni.


2013. szept. 17. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Mivel a nap nagy részét munkával töltöd, szerintem fontos, hogy hogyan érzed ott magad. Én maradnék.

Ha meg a férjem a hátam mögött csinálna ilyet, elgondolkodnék...

2013. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó nagy troll a férjed, már bocsánat, és tapintatlan is, ha a megkérdezésed nélkül viszi az önéletrajzod. Megmondod, hogy köszönöd, van más munkád és kész. Nem kötelezhet rá, én is összevesztem volna vele.
2013. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy csak nem tetszik neki az új társaságod? Vannak féltékeny férjet akik nem szeretik ha egy nő férfiakkal dolgozik. Meg ugye vendéglátóipar, sok ember..nem látom más okát miért zavarná ez őt, hiszen neki is csak jó ha nem egy összeaszott vénlány, hanem egy viruló, boldog nő van mellette.
2013. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek! Ahogy az előttem szóló is mondta, nem mindegy, hogy az ember hol, hogyan tölti el a fél napját.

Nem lehet, hogy a férjed féltékeny? Lehet, hogy fél, mert bekerültél egy új társaságba és jól érzed magad.

Ott a gyárban meg nem volt kitől féltenie.

Szerintem nyugodtan beszéljétek meg, mondd el, hogy milyen volt neked a régi munka, próbálja a helyedbe képzelni magát. És ő is mondja el, hogy mi bántja, mi zavarja.

2013. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Én mindkettőtöket megértelek, tudom milyen olyan helyen dolgozni, ahol nem szeret az ember... Én sem dolgoznék ilyen helyen.

De a férjed is értsd meg, hazamész, később érsz haza, kevesebbet vagy a családoddal és te magad írtad, h hulla fáradt vagy.

2013. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny rád. Nyugtasd meg, hogy ha jobban érzed magad, az kihat pozitívan a családkátokra is. (ha ott maradsz és belesüllyedsz a depresszióba, az meg negatívan köszön vissza az egész családra). Nyugtasd meg, mindenkinek jobb egy vidám, nem egészségromboló helyen dolgozó anya, feleség!
2013. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Férjed egy tuskó!

És irányítani akar és féltékeny!

2013. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
A helyedben biztos, hogy az új, vidám munkahelyen maradnék. A férjedtől aljas dolog volt, hogy a hátad mögött intézkedett...
2013. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, hogy itt nincs is eldöntendő kérdés :) Akkor lehetne elgondolkodni a férjed javaslatán, hogy menj vissza a régi munkahelyre, ha ott több pénzt keresnél, és szükségetek lenne rá. De így, hogy a pénz ugyanannyi, szava sem lehet. Jó, több időt vesz el, meg el is fáradsz, de legalább boldog vagy, és a világon ennél nincs fontosabb, hisz az élet egyéb dolgai sinen vannak, nem befolyásolja a gyereket ez negatívan.

Szerintem mond azt a párodnak, hogy a döntés a te kezedben van, értékeled a tanácsát, meg is fontoltad, de te mégis maradnál a mostani helyen. A fáradtságra meg ki lehet találni valamit, mondjuk hogy cserébe jobban odateszitek magatokat a hétvégének, többet lesztek együtt, aktívan, tartalmasan töltitek együtt az időt.

A lényeg, hogy ne hagyd magad. Ugyan mit tud tenni ha nem ott dolgozol ahol ő akarja?

2013. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Nyugtasd meg a férjed, hogy akárhol dolgozol, szereted. :)
2013. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!