Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek a férje vezető beosztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a férje vezető beosztású, jól keres és munkamániás az hogy bírja?

Figyelt kérdés

Mármint azt,hogy úgy tűnik a munka az első,rengeteget dolgozik,néha sokáig is van benn. Szóval egy munkamániás férjjel milyen élni?Kárpótol érte a fizetése?

(nem kötözködő kérdés)


2013. nov. 11. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
nem. válassz engem, csóró devizahiteles vagyok, viszont ráérek.
2013. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a barátnőm csinálja ezt. A pénz is jó dolog, de egyébként ha ő ezt szereti csinálni, akkor nem igen lehet mit tenni. Nálam nem válóok az ha valaki dolgozik, vagy sokat dolgozik.
2013. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Nálunk felütötte a fejét a féltékenység. A részemről. A legtöbb program, céges, azon én sosem vagyok ott. Gyakran hétvégén is. Hétköznap estig meló. Sokszor nehéz már... A páromra van szükségem, nem egy robotra. De ez van......
2013. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Igen, sok mindent pótol a pénz. Éjjel eleve ott alszik v. mást is csinál az ágyban. Hétvégén esti pl. 19-től közös program pl. színház, étterem stb. biztosan van, mert van rá pénz.


Én hasznosan tudom eltölteni az időmet, nélküle is, ha valahol már gyerek is van, akkor meg pláne.


Évi 3x külföldi nyaralás is pótol sok mindent, akkor is ott van!


Szerintem az bírja, akinek van saját munkája, vállalkozása pl, van már gyereke vagy még pluszba vmiféle hobbija is.


Közösen eltölthető idő van főleg este, éjjel és nyaralásokkor.

2013. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos az én férjem, nem munkamániás, de kreatív munkája van, amit nagyon szeret és sikeres is benne. (mondjuk néha kiakad, és egyfolytában morog a melójára, de hát ilyen mindenkivel megesik...). Nála a távollét utazásból származik, amit nagyon jól viselek, mert mehetek külföldre, tök jó helyekre meglátogatni. Amióta gyerek van, ez azért bonyolultabb, de most már a kiscsaj is jön velem. Igazából ez kárpótol, de mióta gyerekünk van, ritkított az utazáson.

A pénz valamelyest kárpótol, de persze nem az igazi, viszont így lakáshitel nélkül vettünk nagy lakást, amit szerintem sokan szeretnének.


Azt hiszem kompromisszumokra van szükség. Próbáld meglátni a helyzetben a jót.

2013. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem: és 8 órában dolgozok mellette, így nem unatkozok, és nem agyalok ezen a problémán.
2013. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az ideális, de még mindig jobb egy munkamániás férj, mint egy lusta, tohonya, aki a kocsmába hordja a családi pótlékot. A fő kérdés talán az lehet, hogy mennyivel kéne szerinted kevesebbet dolgoznia. Ha sikerül egy kicsit faragni belőle időnként, az már eredmény. Ha Te is egy kicsit jobban lekötöd magad, az is jó irányú fejlődés. Sajnos nincs mit tenni, ha valaki "hajtós" típus, azt nehéz megfékezni (nem is lehet), de attól még szereti a családját.
2013. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is dolgozok 8 órában, hazamegyek, elvagyok a gyerekekkel, háztartással, ő meg általában 9-nél hamarabb nem jön. Amíg itthon voltam a gyerekekkel, akkor sem volt belőle gond, mindig is ilyen volt, megszoktam. Én is dolgoztam vezetőként, de én nem bírtam, kimerítő volt, így otthagytam. Az viszont nem zavar, ha ő úgy dolgozik. És igen, kárpótolnak az anyagiak. Amikor szabad ideje van, nem itthon kell ülni és gondolkodni azon, hogy nincs pénzünk mozira, vagy bármire. Szerintem sok rosszul kereső ember is dolgozik 10-12-14 órát egy nap, csak ők szabadidejükben sem tudnak csinálni semmit, max. pihennek. Mi gyakran járunk wellnessezni, gyerekekkel moziba, játszóházba, bábszínházba, mi rendes színházba, több helyre is van bérletünk, nagyon szeretjük. Nyaralni is el tudunk menni többször is, külföldre is, belföldre is, gyerekkel is, anélkül is. Szóval nekem nem sok negatívum van ebben, hogy ennyit dolgozik. Ha itthon van, akkor sem szenved. Játszik a gyerekekkel, törődik velem. Valóban munkamániás, de szereti a munkáját, nem kényszerből dolgozik. A fizetése már csak egy extra ehhez. Ha ennek a felét keresné, akkor is jól élnénk, de ha szereti a munkáját nem fogom arra kényszeríteni, hogy hagyja ott, és dolgozzon fix 8 órában egy jóval alacsonyabb beosztásba, hogy napi 2 órával többet legyen itthon.
2013. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én is és a párom is dolgoztunk (én is 8 órában Ő meg ahogy a rabszolgatartó főnöke diktálta), elég rossz volt úgy is. Ő elment fél 5-kor MINDENNAP és 7-re meg 8-ra ért haza mentálisan és fizikailag is fáradtan, úgyhogy evett és aludt. Szóval nem volt idő. Semmire nem, h egymásra. Én itthon elvégeztem, de akkor is hiányzott, hogy szóljak valakihez vagy akármi. És semmi szex vagy csak egy esti puszi, mert szerencsétlen szó szerint amint vízszintesbe kerül elaludt. Felmondott. Fizikai munka is volt és tanulni is szeretett volna, meg velem lenni.
2013. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ennél már csak az lenne rosszabb, ha a munkamániája mellett minimálbért keresne -.-


A sok shoppingolás kárpótlás !

2013. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!