Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelemből házasodtatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből házasodtatok? Vagy érdekből? Vagy kell valaki alaponból? Vagy sima szeretetből? Esetleg más?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 18:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kell valaki alapon sosem volt divat házasodni. Ez érdekes felvetés tőled kérdező. Magyarán lefordítva ez azt jelentené hogy ok nélkül. Ok nélküle erre a lépésre senki nem szánja el magát. Gyakran még a legnagyobb szerelem, szeretet mellett sem merik a férfiak megkérni a nő kezét, mert félnek. Hogy mitől az már egy másik kérdés témája lenne.
2013. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerelemből.


Egyszerű: sok a hűtlenség, vagy épp a bántalmazás a kapcsolatokban. Ezt pedig szerintem senkinek nem kötelessége eltűrni.


Ha nem ezekért, hanem minden kis csipp csupp dologért elválnak, az az ő nyomoruk. Nem érint.


Jobban meg kéne ismernie egyeseknek a párjukat, és nem a házasság után sírni, hogy nemtörődöm vagy lusta vagy stb...

2013. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szerelemből.

Meghalt sajnos.

Most másodszorra szeretetből és anyagi érdekből.

2013. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Soha életemben nem voltam szerelmes, párom viszont mindig volt. Mindig jól éreztem magam velük, jó volt a szex, volt bizalom, tudtunk együtt élni, stb. Akivel végül összeházasodtam, előtte 10 évig az egyik legjobb barátom volt. Addig nem volt köztünk semmi, több komoly kapcsolatunk is volt ez idő alatt, nekem pl. egy 5 éves is. Aztán 10 év után valamiért fellobbant köztünk a láng, és mivel a szex is jól ment, ismertük is egymást, úgy döntöttünk, adunk magunkanak egy esélyt, úgyis szinglik voltunk. Együtt is jó volt, végül házasság lett belőle. Ő szerelmesebb típus, jobban ki is mutatja, én kevésbé, de ezt tudta nagyon jól, hisz előtte 10 évig végignézte a párkapcsolataim, szóval nem árultam zsákbamacskát, ahogy ő sem. Szóval mi szeretetből, barátságból házasodtunk végül.
2013. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Én ismerek olyat aki 33 éves korába úgy volt hogy kell valaki így hozzament ahhoz aki elvette.

N elsőre azért házasodtam érdekből mondjuk, hogy dr. Férjem legyen és rendes is volt szeretettel szerettem aztan megutaltam mert mindig azt akarta.

Masodszorra nagy szerelemből életem párjához mentem hozza

2013. nov. 12. 20:34
 16/23 anonim ***** válasza:
31 évesen, éretten mindketten, szerelemből házasodtunk össze.
2013. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerelemből, szeretetből házasodtunk.

Undorító ha valaki érdekből megy hozzá valakihez! Ezzel nem csak saját életét, de a férje/felesége életét is tönkreteszi.

2013. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Szerelemből. 20 éve...Imádom most is. A szerelem elmúlik, de a szeretet a ragaszkodás ha igazán szereted nem múlik el soha. Az anyagiak és az érdekek változhatnak az idő során és akkor később semmi sem marad majd....gondolj erre, ha emiatt kérdezed...
2013. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 potyike ***** válasza:
Sokan kötnek érdekből házasságot.Pl.diplomás,értelmes nő,a karrierje sínen van,szeretne gyermeket is,párja nincs,talán csúnya is,gyorsan hozzámegy egy 8 osztályt végzetthez.Pár év együtt,gyerek,majd válás.Ez a kapuzárási pánik.Vagy Pl.találkoztam 40-es pasival,akinek nem voltak tartós ,tartalmas kapcsolatai.Találkozott egy kapuzárás előtti ,pánikoló nővel,gyos házasság.Olyan is volt,hogy a férfi akart nősülni nagyon,majd végül is rájött,hogy a fiúkat kedveli inkább.Lehetne még példákat sorolni.
2013. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én szükségből....a nő terhes maradt és .....titkolta míg a gyerek meg nem ....
2013. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!