Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelemből házasodtatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből házasodtatok? Vagy érdekből? Vagy kell valaki alaponból? Vagy sima szeretetből? Esetleg más?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 18:27
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
szerelemből természetesen
2013. nov. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Milosits válasza:
Én akiket ismerek annyira szerelmesek voltak, hogy mire észrevették jött a gyerek és össze kellett házasodniuk.Ez nem érdek?Mit szól a világ, apa kell a gyereknek, nem vetetem el, az gyilkosság...most kb 1 év rózsaszín köd után házasság...hogy ismered meg egymást ez alatt? sehogy.Mert főleg fiatalon a másik testén jár az eszed.Utána rájössz milyen is igazán és válás, válás mindenhol. Szerintem mindent az érdek vezérel, csak nem valljuk be ill. ámítjuk magunkat. Ez sem baj, de felébredünk egyszer. Mert szép partnert akarunk, okosat, vicceset, lepedő bajnokot ect...meg pénzeset is...ha meg csúnyák vagyunk akkor leadjuk az elképzeléseket és a belső értékek a fontosak. Ehhez is érdekem fűződik ám. Mert társas lények vagyunk.
2013. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kérdező te elsőre érdekből házasodtál, hogy dr legyen és elváltál mert mindig "azt" akarta...(így a nővérek, műtősnők szoktak az eü.-ben, mert azzal rangot is kapnak, mint dr.-né).

Én elsőre szerelemből mentem hozzá egy orvostanhallgatóhoz...esküvő után már nem akarta mindig "azt", és sokat nélkülöztem mellette, a havi egy szexel, és 10 év után megcsalam...addig bírtam:(, 18 év után váltam el.

3. szeretőm nemcsak az ágyban volt szuper, de emberként is, (az idő közben állati nagyképűvé vált főorvos férjemmel szemben). Most ő a férjem, imádom...

2013. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!