Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazasodtatok ugy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazasodtatok ugy, hogy nem voltatok szerelmesek?

Figyelt kérdés

Parommal 3 eve vagyunk egyutt,de nemreg egy nehezebb, "gyakran veszekedos" periodus utan volt egy 3 hetes mosolyszunetunk,ami engem kicsit eltavolitott a paromtol.

Vegul megbeszeltuk a dolgokat, lecsillapodtunk,viszont en azota nem vonzodom hozza semmilyen teren.barmennyire is szeretnem..


Elmulik ez a kozombosseg vajon? VOLT mar valaki kozuletek hasonlo helyzetben?


Osszekoltozes,majd a kozeljovoben hazassag lenne a kozos cel,viszont ezek utan nem tudom,mi lenne a helyes.


2013. jún. 12. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Menjetek el párterápiára. Lehetséges, hogy fel lehet élénkíteni egy kis segítséggel ezt a kapcsolatot. Legtöbbször kommunikációs hiba áll be a felek között, ha ezt áthidalják, megjavul a kapcsolat.

Sok sikert kívánok!

2013. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell egyből szakítani. A nagy veszekedés és a szünet a kapcsolatban, ez bizonytalanított el. Egy kicsit halasszátok még a házasságot, legyetek együtt és ha jóban-rosszban kitartotok egymás mellett, akkor gondoljátok újra a házasságot, addig ne. Amúgy nem, én szerelemből házasodtam. De egy házasság inkább szövetség, mert a szerelem sosem ég azonos lángon
2013. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Menjetek el valahova,és töltsetek el együtt sok időt.
2013. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyukám mondta azt régen, hogy akkor menjek férjhez, ha úgy érzem, hogy megveszek ha nem mehetek hozzá. Szóval igen, én szerelmes voltam belé, és nem volt kétségem.:)

Persze a te kapcsolatodban te tudod, hogy mit szeretnél és mit nem. Addig mindenesetre nem menj hozzá, amíg érzed ezt a közömbösséget, hogy hátha majd utána elmúlik.

2013. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Hozzámentem. 1 évig voltunk még együtt és beadtuk a válást. Nem érte meg ezért elváltan párt keresni újra. Most mentem férjhez másodszor (szívem szerint először). Minden tökéletes volt, az esküvőt végigpityeregtem, és boldogabb vagyok, mint valaha is gondoltam volna! Nem érdemes elpocsékolni a lehetőségeinket. Ha nem szereted, nem őrülsz meg érte, engedd el, hogy esélyetek legyen megtalálni azt, amiért érdemes élni!
2013. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonok minden valaszt!!!:)
2013. jún. 13. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!