Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nejem wellnes szállóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem wellnes szállóban lement reggel 7 re s 10 ig evett meg pakolt mikor nem látták, és engem is arra akar rávenni menjek le holnap 7 re és 10 ig töltsük ott az időt hogy egesz nap ne legyünk éhesek szerintetek is ciki ez így? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Veszekszeni nem akarok vele mert pont ezert jöttünk hogy kikapcsolodjunk csak a gyerekek is mit látnak meg a pincérek is vajon mit gondolnak??
2013. nov. 13. 15:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%
Miért ő kezeli a pénzt?
2013. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom, ez de bunkó szokás, hányok az ilyen mentalitástól! "Zabáljunk, mert ez ingyen van, vigyünk is még!" Te jó ég... Én elsüllyednék!


Sosem eszem többet a normálisnál svédasztalos helyen sem. A normális pedig nálam mondjuk két szelet lekváros kenyér egy kis teával.

2013. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
55%

Én sose jártam wellness-be és ha mennénk is tudom, hogy még legalább ennyi ideig nem is járnék, úgyhogy én nagyon tele enném magam, amennyi belefér. Nem-nem vagyok se falusi se paraszt, csak nagyon ritkán jutok finom falatokhoz.

25/N

2013. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Én meg úgy eszek hogy csak 1 péksütit és sok sonkat sajtot csak ugy külön mivel a péksütivel eltelik az ember.

Azért a nejem kezeli mert ő nem dolgozik és van ideje a bankszamlát intézni

2013. nov. 13. 16:35
 15/30 anonim válasza:
78%
Ez tényleg ciki! Mi lenne, ha Te kezelnéd a pénzt, amíg 'nyaraltok'?
2013. nov. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen nőnek nem kellene pénzt kezelnie... Meg semmit. Úr Isten, undorodom az ilyentől.
2013. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
Hányásig eteti a gyereket? Normális??
2013. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
96%

7-10-ig ott ülni és tömni a majmot, az tényleg ciki.

Ha esetleg valaki újságot olvas közben, vagy ott olvassa el a kütyüjén a híreket és így ül ott 3 órát, akkor az oké, de aki ez utóbbit csinálja, az nem a turista kategória szokott lenni, hanem a ráérős üzletember, aki közben nem zabál megállás nélkül, csak jobb neki ott, mint a szobájában ülni...


1 óra alatt azért ha kényelmesen esztek, akkor is kész lehet lenni...


Azt nem mondom, hogy legyetek szégyenlősek és egy vajaskenyér után szaladjatok ki. Egyetek bőségesen, ha svédasztal van. Ezek nem olcsó helyek szoktak lenni, akkor már lakjatok jól reggel.

Ha a szálloda úgy látja, hogy sokat esznek a reggeliző vendégek, akkor majd beszüntetik a svédasztalt, és kiporcióznak mindent fix árért... Attól nem megy tönkre a szálloda, hogy jóllaktok.


A feleséged törekvése is logikus, ha valaki beosztó, nem szórja a pénzt, és nem dúsgazdag, akkor igen, ha már sokat fizetett a hétvégéért, akkor azért kapjon is valamit...

De azért lehetőleg próbáljon meg diszkréten és gyorsan jóllakni egész napra, pakolni meg neee..... Ha a pincérek nem látják, valami kamera biztosan...


Én az ilyen reggeliknél csak két dologgal vagyok úgy, hogy szívesen magammal vinném: Egyik a mini-mogyorókrém! Reggelire képtelen vagyok ott megenni. De annyira csábító, és napközben úgy elnyalogatnám... Másik az alma! Szeretem reggeli után enni, de nem közvetlen, hanem 1-2 óra múlva. És az úgy hozzátartozik még a reggelihez, hogy nem szívesen hagyom ott.

Úgyhogy bevallom, mogyorókrémet már dugtam a zsebembe, és kisétáltam almával a kezemben, de úgy csináltam, mintha azt épp enném. Ezt is pironkodva. Többet túlzásnak tartanék.

2013. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%

Ez tuti kamu, vagy ha nem, hát... :))))

Egyik zabál, a másik gyakorizik a wellnessben :))) A Rém rendes család:DDDD

2013. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
90%

nekem is kamu szaga van :)

A pincérek azt gondolják, hogy "na, már megint egy elcseszett banda"

2013. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!