Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem azt mondta, most nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem azt mondta, most nem érez szerelmet, csak szeretetet. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most vagyunk egy házassági krízis közepén, én szerelmes vagyok, nagyon fáj, amit mondott. Lehet ebből visszatérés?
2013. nov. 13. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Lehet. Tedd érdekessé a házasságotokat. Próbálj romantikát vinni a kapcsolatotokba. Szervezz olyan programot, hogy elmentek szórakozni, táncolni, discoba, rock koncertre, vagy nem tudom, hogy mi az érdeklődési körötök. És nem viccből mondom, de cidázd le. Legalábbis nálam ez bejön.
2013. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nekem is hasonlót mondott a férjem.
2013. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet tartósabb és maradandóbb érzés, mint a szerelem. Az csak rózsaszínköd, ami mindig elmúlik.
2013. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Hány évesek vagytok? Testileg, lelkileg összeilletek? Netán elhagytad magad? Tudod, vannak nők, akik birtokon belül már nem olyanok...tudom a pasik sem. De Te kérdezted...
2013. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A férfiak gyakran esnek abba a hibába, hogy ha elmúlik a rózsaszín köd akkor lelépnek, mondván elmúlt a szerelem. Ez nem igaz csak a szerelem átalakult szerelmes szeretetté és ragaszkodássá abban az esetben ha tett is a kapcsolatért.


Párterápiát javaslok!

2013. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
22 éve vagyunk házasok, túl vagyunk a párterápián. nem vagyok elhanyagolt, szerinte sem. Lelki problémáink vannak.
2013. nov. 13. 21:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Erzelmeket nem lehet eröltetni,sajnos ez van.De legalabb örülj annak,hogy szeret,megha most nem is szerelemmel.Egyebkent egy hosszu kapcsolatban-jobb esetben-hullamvasutszerü a szerelem.Tehat elkepzelhetö,hogy a ferjed ujra beledszeret.De te ezt NE eröltesd!!!A helyedben visszavonulnek,nelküle mennek el szorakozni (pl.baratnökkel).Ha nem vagy mindig a közeleben,ujra erdekesnek fog talani.Semmikeppen ne akaszkodj ra,ez lenne a legrosszabb amit tehetsz!Vegye eszre,hogy a te nem vagy mindig elerhetö es egyertelmü szamara...lehet,ez is közrejatszott,hogy most ö nem "rajong" erted.Egyebkent milyen a szexualis eletetek?
2013. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Most vagyunk egy házassági krízis közepén"

Szerintem kezdetnek ezt a problémát kell megoldanotok, ezen túljutnotok.

2013. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8-as egyetértek, csak a krízist úgy tudom megoldani, ha rengeteg szeretetet adok neki, és nem tudom, meddig tudom ezt. A krízis okát még nem tudjuk, vagyis benne még kavarog minden.
2013. nov. 13. 22:03
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Ne áktasd magad, mert innen nincs vissza.
2013. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!