Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem azt mondta, most nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem azt mondta, most nem érez szerelmet, csak szeretetet. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most vagyunk egy házassági krízis közepén, én szerelmes vagyok, nagyon fáj, amit mondott. Lehet ebből visszatérés?
2013. nov. 13. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Házasság nem létezik viták, hepe-hupák és kirízisek nélkül. Minden megoldható ha mindkét fél akarja. Persze kérdezhetnénk, hogy hogy van "pofája" azt mondani neked, hogy már nem szerelmes beléd, ugyanakkor messzemenőkig értékelendő az őszintesége. Ez azt mutatja, hogy sokat jelentesz neki még most is. Tartsatok ki! Lesz még borúra derű...
2013. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem voltam szerelmes, és nő vagyok. Legalább így nincs meg az esély arra, hogy kiszeretek valakiből idő közben. Mindig voltak kapcsolataim, mindig nagyon jók, de szerelmes nem voltam. Nekem a jó szex fontosabb, na meg a bizalom, és azt kell mondjam, még a szeretet is. Pont azért, mert a szerelem elmúlik, ebből van a sok csalódás, válás.
2013. nov. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyi év után ezt mondja,az bizony így is van,és nem valószínű,hogy ismét szerelmes lesz beléd.Viszont az jó,hogy szeretetet érez irántad,az sokkal mélyebb a szerelemnél,és egy összetartó kapocs.Felpezsdítheted a kapcsolatot,hogy ne legyen unalmas,lapos,változtathatsz magadon,a külsődön,az életeden,és várd a reakcióját.Ha pozitív visszajelzést kapsz tőle,akkor jó úton jársz.Persze ebben a változásban neki is tevékenyen részt kell vennie,beszéld meg vele,téged mi bánt és min kéne változtatni.
2013. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak nincs igaza, mert a szerelem egyszer jön, egyszer megy, olyan nincs, hogy 22 éven keresztül egyfolytában szerelmes valaki. Az a lényeg, hogy szeret. Ez egy jókora próbatétel, amit vagy ketten együtt megoldotok, és ez megerősíti a kapcsolatotokat, vagy itt a vége.

Én nem gondolom, hogy az utóbbi következne be, és nem gondolom, hogy nem térhetne vissza a szerelem is a szeretet mellé, ha rendeződnek a dolgok.


Igyekezz átsegíteni a párodat ezeken a lelki problémákon, ha kell, járjon szakemberhez, éreztesd vele, hogy te szereted, és remélhetőleg túljut a krízisen.

Ha ez megtörtént, akkor már megpróbálhatod újra nőként is felkelteni az érdeklődését. De most úgysem rád fókuszál, hanem a lelki problémáira. Sok sikert és kitartást kívánok. Szerintem lesz ez még jobb.

2013. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem tudok kiigazodni rajta, reggelente mindig megölel, megpuszilgat, napközben is. Rengeteget beszélgetünk, arról is, ami bennünk zajlik. Szereti, ha hozzábújok. De szex nincs közöttünk 2 hónapja és azt mondja, most nem is képes rá. Attól félek, ilyen sebzetten máshol fogja keresni a szerelmet.
2013. nov. 14. 13:32
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi miatt sebzett? Depressziós, munkahelyi gondjai vannak, vagy meghalt egy közeli hozzátartozója?

Nem gondolom, hogy ha nehéz időszaka van valakinek, akkor az az első gondolata, hogy megcsalja a párját, inkább támogatásra van szüksége. Azt pedig olyan embertől kapja meg, akiről tudja, hogy szeretni.

2013. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!