Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti kitartanátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kitartanátok a párotok mellett ha 15-20 évig ülne gyilkosság miatt börtönben?

Figyelt kérdés
Az előbb láttam a tv-ben egy történetet ezért kérdezem.
2013. nov. 14. 18:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
42%

1. a párom nemvárná el

2. ha direkte várnám, még lehet hülyének is nézne

3. ha 15-20 év múlva úgy adódna, hogy épp nincs senkim, és úgy adódna, hogy ő még nem ábrándult ki és képes normális életre, ha..meg ha... meg ha...

2013. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem. Eleve rengeteg a 15-20 év. Gyakorlatilag ennyit venne el az életemből. A másik dolog, hogy gyilkosság miatt ül. Inkább új életet kezdenék.
2013. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nekem nem fér az elveimbe, hogy egy gyilkossal legyek együtt. Még kevésnek is tartanám a büntetést.
2013. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ha lenne családotok?
2013. nov. 14. 18:39
 5/38 anonim ***** válasza:
87%
Ha tehetném, nevet, várost változtatnék. 20 év börtön után milyen ember jön onnan ki? Rettegnék tőle, hogy bármikor bekattanhat.
2013. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%

Nézd, ha teszem azt agyonvert egy pedofília, aki a közös gyereküket molesztalta: igen, várnék ra. Nem kerdes.

Ha összeveszett egy Fradistaval, mert o épp az ellenfélnek szurkolt es leszurta: biztos nem. Ez sem kerdes.

Lényegtelen, hogy van e családunk -gondolom gyerekre gondolsz konkrétan- az számít, hogy mit csinált.

2013. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Én biztos nem.
2013. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
66%
Milyen körülmények között gyilkolt? Leginkább ettől függ.
2013. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
Ha direkt kedvtelésből stb ölt nem. Ha a családja védelmében mindenképp.
2013. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%

én azt hallottam gyilkosságért kb 2 évet ül egy ember, mert elengedik a felét jó magaviseletért, stb


szóval aki 15-20 éveket kap, az valami kegyetlen egy erőszakossággal követhetett el valamit, akin viszont jó elgondolkodni, kell e.

habár volt erről szó egy régi műsorban hogy a gyilkosokhoz, meg ilyen rossz emberekhez miért kötődnek a nők és konkrét gyilkosokról és nőikről volt szó, legtöbb azt hiszi, hogy vele más ember, meg ő megváltoztatja, szóval valahol valami anyai ösztön, stb stb, szóval pont a végére nem emlékszem, hogy mi lett a kapcsolatukkal a végén. hogy együtt maradtak e, vagy megölte az asszonyt is, vagy akármi

2013. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!