Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig bírnátok fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírnátok fizikai kapcsolat nélküli házasságotokat?

Figyelt kérdés

Semmilyen fizikai kapcsolat nincs köztünk lassan 1 éve :)

Van 2 gyermekünk. 31 éves leszek, normális nőnek tartom magam. Ti mit tennétek?



2013. nov. 14. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkoznék...


Én 1 hónap után már úgy voltam, hogyha a férjem nem próbálkozik többszöri kérés ellenére sem (én minden ostoba női trükköt bevetettem kb.), akkor csúnya vége lesz. Nem mondom, hogy rögtön elváltam volna, de azt nem lehet ép ésszel bírni amikor így áll az emberhez a párja.

2013. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Két évig, előtte sem volt túl sok szex, évi 2-3 max 4. Nem t nem vagyok egy túlzott szexuális étvágyú, de a végén elegem lett. Nem értettem miért, mert választ nem kaptam, a végén már önértékelési zavaraim lettek. Kicsit elkezdtem kutatni a netes előzményeiben mert sokszor viselkedett furcsán, aztán kiderült, hogy ő csak azt szereti ha egy nő szájába pisilhet, ehhez keresett magának prostituáltakat. Így elváltam. Nem értem miért vett el hat évet az életemből ha nem is érdekeltem őt, illetve csak egy tárgy voltam neki, amit a külvilág felé mutathat, aki dolgozik otthon is és a munkahelyén is.
2013. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy hónapot.

aztán kezdődtek a problémák, beszélgetések. Most minden OK.

2013. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is voltak ilyen gondok, igaz, az én részemről, de megbeszéltük. Én egy időben sajnos rengeteget híztam. Gyerekként kövér voltam, utána lefogytam, 12 évig tartottam is a súlyomat, próbáltam egészségesen élni, mozogtam, stb...


Aztán munkanélküli lettem.


Az önbizalmam a nullához közelített, mert hónapokig sehová se hívtak be. Csokival, péksütivel vigasztaltam magam, mert a férjem sokat dolgozott és esténként fáradt volt ahhoz, hogy komolyabban lelkizzen velem, hétvégén meg nem értünk rá a lelki nyomorommal foglalkozni. Mivel azt se éreztem, hogy neki fontos lennék, tovább növesztettem a hájamat. Ettől nem éreztem magam kívánatosnak és többnyire visszautasítottam a közeledését. Kb. fél évig bírta, akkor finoman rákérdezett, hogy mi a baj. Vasárnap délután volt. Estig bőgtem és én rázúdítottam mindent, ami bántott. És megbeszéltük az egészet. Elmentem önkénteskedni, hogy kezdjek magammal valamit, újra elkezdtem mozogni, visszajött az önbizalmam és az együttlétek is sűrűsödtek. 3 hónap múlva kaptam állást, az is rengeteget segített. Most már rendben vagyunk, fél éve újra dolgozom.


Szóval szerintem érdemes lenne először neked elgondolkoznod azon, hogy ez az egész mikor változott meg. Hogy régen milyen volt, mennyi, stb., és mikor tűnt el. Aztán persze beszélned kell erről a férjeddel. Ha ez őt is zavarja, akkor cselekedni fog, ha nem, akkor megette a fene az egészet.

2013. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Max. fél évig próbálkoznék. Ha nem látnék eredményt, valószínűleg válás lenne, és keresnék egy olyan férfit, aki nem utasít vissza állandó jelleggel. Volt már ilyen párom, akivel csak akkor volt szex, ha én kezdeményeztem, ha rajta múlt volna, soha nem csináljuk. Milliószor próbáltam beszélni vele, vagy elterelte a témát, vagy annyit mondott, hogy nincs kedve és hagyjam már békén. Végül hagytam, közöltem, hogy mivel megcsalni nem akarom, inkább szakítsunk. Nem tartana vissza ettől a válási procedúra sem. Onnantól, hogy kimondanám, hogy válok, én szinglinek érezném magam, és nekiállnék a párkeresésnek.
2013. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
4-5 éve nem volt semmi. Vagyis ölelés, puszi az arcra az van Szerencsére mindkettönknek jó így. Soha nem érdekelt ez a dolog különösebben. Férjem 46, én 38. Hét éve vagyunk házasok.
2013. nov. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Ó...Én még csak nem is puszilkodtam a csajommal sosem, bár mindennap chatelünk már egy éve ! És boldogok vagyunk
2013. nov. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kb 3 hónap volt a legtöbb kihagyás amikor szültem.


Mit mondod a férjed, miért nem akarja?

2013. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Direkt elfoglalja magát, hogy ne keljen. Eszébe se jut, egyszerűen és kész. Ott van a 2 gyerek úgy, hogy ezért nehéz az egész, csak azért ne lássák az apjukat mert köztünk nincs már semmi???
2013. nov. 15. 19:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem a szülés utáni 6 hét, vagy egészségügyi oka van amiről tudok, akkor 1 hét után leültetném a férjem, és megmondanám, hogy addig onnan nem kel fel amíg meg nem mondja mi a gond.


És innen tudnék tovább lépni. Attól függ merre, milyen magyarázatot ad.


De pl ha már nem működne neki....de ettől még ugyanúgy meglenne köztünk a szerelem, ölelések, csókok puszik, minden olyan dolog amiből érezteti hogy szeret, nem hagynám el. Megoldanám másképpen. (Nem megcsalásra gondolok):)


27/N

2013. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!