Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemmel nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel nagyon jól elvagyunk, tervezzük a jövőt meg minden. De vannak sérelmei amit anyukám okozott neki régebben. Mit csináljak hogy újra normális legyen velük a kapcsolat?

Figyelt kérdés
A feleségemmel nagyon jól elvagyunk, tervezzük a jövőt meg minden. De kb. egy éve nem beszél anyámmal és nem is akar jönni. Lassan én is úgy érzem hogy elszakadok a szüleimtől, bár ők a régi sérelmeket elásnák és új lappal akarnak kezdeni, hogy helyreálljon a kapcsolat. Régen többször megbántották a páromat és anyukáját is. Persze most anyukáméknak az fáj hogy keveset járok oda, lassan alig és már tervezzük a babát. Én viszont depressziós kezdek lenni ettől a helyzettől. Feleségem viszont eddig nem engedett, még anyukámékat sem tudom itthon fogadni. Így hogy nézzek a jövő felé? Jól tenném ha egy este tisztáznám vele, hogy nyissunk új lapot a szüleimmel hogy jól induljon a babás korszak? Ha a szüleimet vagy a szerelmemet elveszítem, akkor abba belebolondulok. Mit gondoltok?

2013. okt. 16. 18:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
mindneképp le kell ülni ezt megbeszélni. Ha szeret a feleséged és a szüleid is akkor képesek azt az áldozatot meghozni hogy bocsánatot kérnek egymástól és megpróbálnak normális kapcsolatot kialakitani. Mondd meg hogy ez neked fontos és ez igy neked nagyon rossz. Intelligens emberek ezt megértik.
2013. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
5%

Az otthonodba akkor fogadod az édesanyádat amikor akarod. Senki és semmi ezt meg nem akadályozhatja.


A türelem és a megbocsájtás az csodákat tesz. Beszéld rá az édesanyádat, hogy: szereted a nejedet nagyon, őt (anyudat) is nagyon szereted, és ha mindketten szeretnek téged, akkor kibékültök-tudod mint az oviba. Lesz sírás rivás -és béke.

Ennyit megér a dolog.

2013. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy az anyukáját ért sérelmek miatt továbbra is kitart, makacs lesz és pl. ha este beszélek vele, akkor holnap elköltözik az anyukájához. De ahhoz, hogy mindkettőjüket megtartsam fel kellene vállalnom a kockázatot bármi lesz, annak érdekében hogy stresszmentes legyen a gyerekvállalás időszaka, mert másképp nem működik.
2013. okt. 16. 18:40
 4/33 anonim ***** válasza:
31%
Ne haragudj, de ha ennyit nem lenne képes megtenni értem a párom, ha már Őneki baja van a családommal, a minimum, hogy elviseli, ha ez nem megy akkor gyerekprojekt ide- vagy oda elmennék/elküldeném. Ha Neki fontosabb Anyám utálata, akkor nem is szeret engem igazán. Ennyi.
2013. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem forditva ülsz ezen a lovon véletlenül?

Szóval nem anyukáddal kellene ezt megbeszélned a feleséged helyett?

Azt irod ők bántották meg, többször is, ezek után mit akarsz a feleségeddel? Ő csak következetes. Beszéld meg anyukáddal, kérjen elnézést, picit igazodjon, ő nem egy alkalmi partner már hanem remélhetőleg az unokája édesanyja lesz a közeljövőben.

2013. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván valami nagy dologgal bántották meg a párodat és az anyukáját, ha ennyire neheztel rájuk 1 év múlva is.

Szerintem a szüleid hozzáállása alapvetően rossz. Azt írtad ők hajlandóak lennének tiszta lappal kezdeni, és elásni a régi sérelmeket. Csakhogy ezeket a sérelmeket ők okozták, és most sem a pároddal akarnak igazán békülni, hanem azt fájlalják, hogy ritkán látnak. A sérelmek elásása tehát nem az ő dolguk. Nekik először bocsánatot kellene kérniük a párodtól és az édesanyjától. Ha ezt megtették, akkor a párod lehet, hogy elássa a sérelmeit, és hajlandó legyen velük tiszta lappal kezdeni. Azt érzem, hogy a szüleid egy kicsit fordítva ülnek a lovon, és amíg ez nem változik, ne csodálkozz a párod viselkedésén. Szóval ne a párodat győzködd, hanem a szüleidet, és akkor rendbe lehetne tenni a dolgokat.

2013. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
És anyukád mivel tudta ennyire megbántani? Mert szerintem nem mindegy, hogy a feleséged mi miatt nem bocsájt meg neki.
2013. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Megelőztek a válasszal. Úgy tűnik nem én gondolkodom egyedül így. Csak valaki gyorsabban gépel:))
2013. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Anyukámék el akarják ásni a csatabárdot, a régi sérelmeket elfelejteni, lapozni, hogy mindenki a jövő fele nézzen. Csak már telefonálni sem mernek, úgyhogy ezt tesómtól tudom, aki nap mint nap látja őket. Egyre jobban meg vannak zuhanva, ahogyan én is és így nem lennék képes gyereket vállalni addig, amíg nem látom a kiutat hogy helyreálljon a kapcsolat.
2013. okt. 16. 18:50
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Még mindig nem írtad meg, hogy mik azok a régi sérelmek. Ez alapján ne várd, hogy azt mondjuk, anyudéknak van igaza, a párodnak meg nincs. Különben is, néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Eljutott egyáltalán a párodhoz a szándékuk. Hogyan tervezik a békülést..stb. Egy kicsit írhatnál több infót.
2013. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!