Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet egy 10,20 vagy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy 10,20 vagy több éves kapcsolat vagy házasság abszolút hűséggel és megcsalás nélkül?

Figyelt kérdés
Bár én még fiatal vagyok, nekem el nem tudom képzelni, hogy akár egy futó fellángolás, egy rövidebb-hosszabb ideg tartó (plátói) szerelem egy másik fél iránt ne lobbanna fel, vagy ne adj' Isten, egy félrelépés, amikor a felek közti kapcsolat vagy mélyponton van éppen, vagy kialakult a megszokás és némi közöny. Természetesen a kríziseket lehet kezelni, de arra vagyok kíváncsi, hogy akik ténylegesen együtt vannak, nem váltak el, azoknál ez hogy megy.
2013. okt. 7. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem működhet. A szüleim 36 éve házasok. Most is totál odavannak egymásért, "szörnyűek" tudnak lenni, mint a tinik. Mindig nagyon szerettek és kényeztettek, de szerintem sokkal jobban érzik magukat most hogy kettesben élnek.
2013. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, másoknál hogy van, mi kicsit több, mint 25 éve élünk együtt, de eddig mindketten hüségesek vagyunk egymáshoz. Igazán nem is jutott eszembe, hogy megcsaljam öt és neki sem. Megszokás meg közöny a mai napig sincs, egyelöre még ilyen nem fordul elö.


Ha probléma van, arra az NEM megoldás, hogy félrelép valamelyik, mert attól csak rosszabb lesz a dolog.

2013. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen működhet!
2013. okt. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Uigen.Az én környezetemben nem egy ilyen pár van

:)

2013. okt. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan vagyok, aki könnyen szerelembe esik, de mégis tudok hűséges lenni. Azt csinálom, hogy megvárom amíg elmúlik a plátói érzés és az egészről nem szólok senkinek semmit. Utána meg valahogy vissza szerelmesedek a páromba. Mindig van valami, amitől újra megtetszik. De hát ugye idő közben megtetszik más is, csak abba az irányba nem lépek. Tudom milyen rossz amikor elhagynak, vagy megcsalnak, és nem akarom hogy neki olyan rossz legyen. Nem utálom annyira, hogy ilyen gonosz legyek vele, és azt sem akarom, hogy elhagyjon. Inkább nem csinálok semmit. Gondolni meg azt gondolok amit akarok, azt nem vetíti ki senki neki projektoron.
2013. okt. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, működhet, csak ahhoz mindkét félnek hűségesnek kell lennie. Az én házasságom ilyen.
2013. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy működhet :)

Én 17 éve vagyok férjnél, fiatalon, 19 évesen mentem hozzá a páromhoz (nem terhesség miatt, így akartuk). Hazudnék, ha azt mondanám, sose akadt meg a szemem azóta pasin, hogy hm, hát ennek nem mondanék nemet, de ez nem azt jelenti, hogy bármit léptem volna az illető felé. sőt, a férjemnek is el szoktam mondani, hogy hű, megtaláltam azt, akivel lecseréllek, ha úgy adódik :) de soha nem csaltam meg, csak jó poén.

2013. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás, a hűség nem egy érzés, hanem egy döntés. Szerintem nagyon sokan döntik el magukban, hogy nem csalják meg a párjukat, még akkor sem, ha nem minden rózsás.

Akit egyszer már megcsaltak, az nem tudja megcsinálni egy másikkal, hiszen tudja, mennyire fáj az ilyesmi.

Egyébként igen ismerek, és nagyon furcsa lehetsz, ha számodra az az elképzelhetetlen, hogy két ember hűséges egymáshoz. Mondok valamit, nekem viszont az az elképzelhetetlen, hogy valaki minek van egy pasival/nővel, ha közben két vasat tart a tűzbe? Ha nekem másvalaki tetszene, nem megcsalnám, hanem elhagynám a jelenlegit és kezdenék a másikkal, tiszta lappal...

2013. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia .Ha megtalálod az a bizonyos ember ,aki olyan ,mint a másik feled ,akivel ketten vagytok egy egész ,akkor igenis működhet !!! Mi a párommal 21 évesen jöttünk össze .A 12 .évünket tapossuk együtt ,de SOHA nem csaltuk meg egymást és nem voltak fellángolások ! Szóval a kérdésedre a válasz :IGEN ,LÉTEZHET ÉS LÉTEZIK IS ;-) !!!
2013. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, működhet. Ha őszinte szerelemmel,szeretettel és tisztelettel vannak egymás iránt.


27/N

2013. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!