Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki annyira bizonygatja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki annyira bizonygatja, hogy csúcs szuper a házassága annak valóban az? Itt gyk-n is vannak olyan nők akik bizonygatják mennyire jó a házassága, kapcsolata csak nekem fura? Ami nem jó azt minek kell megjátszani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 11:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Miért, törvényszerű, hogy mindenkinek rossz a házassága és csak megjátssza, hogy jó? Ezt nem értem... Nyilván vannak mindenhol kisebb súrlódások, ahogy például nálunk is, de nekem így is csúcs szuper és nem akarnék máshogy élni.
2013. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%

Egy anonim kérdezz-felelek oldalon, hogy ki mit ír...

nos ebből semmilyen szempontból semmilyen következtetést nem lehet levonni. Új kérdést kérünk.

2013. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ki írt olyat, hogy mindenkinek? Senki. Arról beszélek, hogy azért számomra elég fura, hogy valaki foggal-körömmel bizonygatja, hogy mennyire jó a kapcsolata, ez már álszentség és csak saját magát csapja be.
2013. okt. 8. 11:36
 4/22 Kései Sirató ***** válasza:
96%

Szerintem itt, névtelenül őszinték az emberek. Mi érdekük lenne mást állítani, mint a valóság?

Arról lehet szó, hogy a jó házasságban élőket zavarja az a tény, hogy nagyon sok helyen találkozhatunk a házasságot szidalmazó, lejárató, elbagatellizáló véleményekkel, sztorikkal, stb.

Vannak rossz házasságok is és vannak jó házaságok is.

Hogy mit gondolsz a házasságról, az attól is függ, hogy milyen volt a szüleid házassága.

Azok a házasságok jók, ahol a házasfelek összeillenek, vannak közös terveik, céljaik, meg tudják beszélni a problémáikat és gyakran vannak közös jó élményeik.

Nem akarok példákat hozni, de biztosan ismersz te is ilyeneket még akkor is, ha kevesen vannak.

2013. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Szüleim házassága nagyon jó volt és a mai napig is jó, lassan 35 éve. És ezt tapasztalom anyósomék házasságánál is.

A miénk is frankón működik közös célunk, terveink vannak.

2013. okt. 8. 11:41
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Akkor örülünk, kedves kérdező. És jöhet az új kérdés, amire válaszolni kell (és lehet).
2013. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Nos akkor hogy is van ez?

Az emberek minimális százaléka jár gyakorira. Abból a minimális százalékból kb 5 olyan ember cuppan rá egy témára, ami nála nem probléma.

Tehát attól, hogy egy-két válaszolónak rendben van a házassága, nem jelenti azt hogy álszent. Egyszerűen annyit jelent, hogy rendbe van a házassága.

Te azt írtad, hogy a Tiéd is jó. Ha ez tényleg így van, akkor miért nem hiszed el, hogy a másé is. Vagy csak Te vetítesz nekünk?

2013. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%
Ismerek olyan házaspárt ahol feleség állítása szerint az ő férje a csúcs szuper mindenben.Nos mindenki tudja,hogy a férj bizony nem egy nővel félrement már.Szerintem a feleség saját magát szeretné becsapni.
2013. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, miért fáj ennyire másoknak, ha valaki nem boldogtalan. Nekünk nagyon jó a házasságunk, ettől nem vagyok álszent, de az sem érdekel, ha annak, gondolsz, ugyanis egy anonim oldalon egy elégedetlen ember magánvéleménye nem fog földhöz vágni. Olyan ez, mikor valaki lepontozza azokat, akik nem 70ezer forintot keresnek, vagy nem csalja hetente a férjük. Nos, lehet, hogy sok embernek gáz az élete, de nem azokat kell utálni, akiknek nem az, hanem változtatni a helyzeten. A dögöljön meg a szomszéd tehene attitűdtől még senkinek nem lett jobb az élete.
2013. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%

Egyértelműen kamuznak, és kifelé próbálják bizonygatni azt, amiről ők is tudják, hogy hamis, mert ezzel próbálják magukat valakinek mutatni.Pedig max. sajnálni lehet őket, mert nagyon nagy valószinűség szerint közvetlenül válás előtt állnak..


Akinek rendben van a házassága, az sosem érzi szükségét, hogy kifelé bárkinek is bizonygassa, és mutassa.

2013. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!