Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Él valaki olyan kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él valaki olyan kapcsolatban, ahol a másik férj azt mondja, hogy sosem volt belé szerelmes, de nagyon szereti?

Figyelt kérdés
A tanácsok szerint ez bunkóság és válásért kiált. Lehet így élni?
2013. nov. 13. 08:41
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, és az is lehet, hogy tartósabb és erősebb házasság lesz, mint ahol szerelem volt. Az ugyanis elmúlik.
2013. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
62%

1.: a szerelem nem múlik el normál esetben, csak a túlfokozott állapot amikor még nem ismeritek egymást, az a vágyódás. A kettőt nem kellene összetéveszteni.


Kérdező: én nem lennék képes ilyen kapcsolatban élni, de sokan verik át magukat ezzel sajnos. Az ilyeneknél jön az, hogy egyszer csak 30-40-50 akárhány évesen mégis megtudják mi a szerelem és jöhet a válás.

2013. nov. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
76%

Aki "bunkóságnak" nevezi, az jókora kőbunkó.


Ezt a vallomást nehéz elviselni, de érdemes megküzdeni vele, mert egy szép, békés, szeretetben eltöltött élet lehetősége van benne. És nagyon jó,nyugodt gyereknevelés lehetősége. Mert a gyerekeknek ez jó és nem az ha folyton lángol a két szülő ide-oda és mással természetesen, mert egy lángolás egy emberre nem sokáig tart,porig égne az egész.

2013. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
93%
Én így vagyok :) soha senkibe sem voltam szerelmes, de szeretem a férjem nagyon is. Boldog vagyok mellette teljesen.
2013. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm. (Most néztem, hogy jól elírtam a kérdést, de mindegy :) természetesen csak egy férj van.)

13 év házasság után közölte ezt, gyermek nincs, folyamatos veszekedések viszont vannak. Én sajnos az utóbbi hónapokban nagyon féltékeny lettem, és ez a mondat olaj volt a tűzre. Kerestem a neten, és Csernus szerint aki ebben él, annak "reszeltek", és nincs önbecsülése. Én meg nem tudom, mit is tegyek.

2013. nov. 13. 08:57
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem épp a szívem csücske Csernus, de itt igazad adok neki. Ha nem kölcsönös ez a baráti házasság, akkor csak feszültséget, féltékenységet, megaláztatást szül. A nő nem érezheti többé nőnek magát, ha a férje szemében nem az...
2013. nov. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
38%

A szerelem túlértékelt dolog. Csak kémia....Sokkal fontosabb dolgok vannak egy kapcsolatban ami mélyebről fakadnak. Nálatok nem ebből van a baj hanemm hogy sokat veszekedtek, talán nem jól komunikáltok, nem jól oldjátok meg a kompromisszumokat. Nem tudom mi a baj de a gyökerét kell megkeresni és kibeszélni. A szerelem mindenkinél elmúlik , ha valaki ezt kergeti 4-5 évente válik és új párhoz szalad mert ott van láng. Sakkal fontosabb hogy mikor elmúlik mi marad utána a nagy semmi vagy szeretet béke. Ha valaki szerelem nélkül lép bele egy kapcsolatban ott jó esettel alapból megvan a szeretet ....

Csernus meg hülye.

2013. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez az érzés kölcsönös, akkor lehet így élni, és harmonikus, boldog kapcsolat is lehet.
2013. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Én mostanában döbbentem rá, hogy az évek alatt valamikor beleszerettem a férjembe :(
2013. nov. 13. 09:07
 10/46 anonim ***** válasza:
92%

Én nem tudnék abban a tudatban élni, hogy a férjem nem szerelmes belém, csak szeret.

Ezek szerint, ha nem kellene neki a szex, és a Jóska haverja jól tudna háztartást vezetni, akkor akár vele is élhetne? Jóska jó barátja, őt is szereti, de nem szerelmes belé.

2013. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!