Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány férfivel/nővel feküdtél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány férfivel/nővel feküdtél le házasság előtt? Párod tud mindegyikről? Ha igen, hogy áll hozzá, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, leginkább az érdekel, hogy van-e olyan akit úgy 'zavar' hogy más is volt előtte (esetleg többen) hogy ennek hangot is ad.

2013. nov. 20. 15:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%
Nekem két ember volt elötte. Erröl tud, de nem zavarja.
2013. nov. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt egy ilyen barátom, akit zavart. Pedig részletesen nem is tudott előző kapcsolataimról, csak már az első héten emlegetni kezdte, hogy milyen kár, hogy nem vagyok szűz, szerinte így neki nem fog velem menni a szex. Két hét alatt pontot is tettem a kapcsolat végére, másban is megnyilvánult a beteges féltékenysége. Én 25, ő 28 éves volt.
2013. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
Párom az 5.férfi az életemben.Mind a 4el tartós kapcsolatom volt,a legkevesebb ideig tartó 1év volt.Zavarja,ha összekapunk rögtön afejemhez vágja,meg hogy ki hiszi ezt el,minden nő csak a felét vallja be!Rohadtul fáj,mert nem tartom magam egy r.bancnak.Bár lehet van aki soknak tartja ezt 33éves koromra,én nem!!!
2013. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
96%

A feleségem a 3. nő az életemben!


33F

2013. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
92%
3 volt előtte, tud róluk, de szerintem rosszul esik neki, ha szóba kerül valami miatt. Én tárgyilagosan kezelem, mindegyikből tanultam valamit magamról és ez a páromnak is segítség, így vele a legjobb :)
2013. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
77%
#3as vagyok.Még annyit,h.vele 7éve vagyok és van 2gyerekünk.
2013. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
87%
Mi későn kerültünk össze, én 30 éves voltam, ő idősebb. Tehát ebből adódóan neki is és nekem is voltak kapcsolataim egymás előtt. Nem kevés. De engem nem érdekel, ő sem kérdezi hogy mennyi. Tudjuk amit tudunk. Az a fontos szerintem, ha megtalálja két ember egymást és boldogok együtt. Hogy mi volt előtte az nem lényeg. Amúgy engem zavarna ha hangot adna annak, hogy mennyi pasival voltam előtte...
2013. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
96%
A férjemen kívül nem volt senki. Nem elvből, egyszerűen így alakult, szerencsénk van egymással és a kapcsolatunkkal. De az sem zavarná, ha nem ő lett volna az első.
2013. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
97%

5 volt előtte, sztem számszerűleg nem tudja pontosan, mert nem soroltam soha neki, de 3-ról tuti tud..mert róluk volt szó más kapcsán.

Nem, nem zavarja,a múlt elmúlt, attól, vagyunk akik vagyunk.


A férjemnek AZ exe zavar, mert időnként kapcsolatba kerültünk vele, a baráti társaság miatt...és szerintem hamis a csaj...pillarebegtetés, nekem a jópofi megy, meg a milyen szerencsés vagyok...stb, pedig amikor ők 1 pár voltak, még gimibe jártak...nem a zavar,hogy valaha közük volt egymáshoz, hanem a nő viselkedése..

Most ha belegondolok legalább 1 éve nem találkoztunk vele, tehát még házasként sem..


Amúgy nem zavarja egyikünket sem,hogy nem voltunk az elsők egymásnak. Nekem volt szűz exem, azza sem olt baj, őt jobban stresszelte a dolog..


26/n

2013. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
97%

Kerdesre valaszolva: 7 volt elotte.

Nem tartom olyan soknak, kerestem a megfelelo tarsat. 25 eves koromig volt 3, mindegyik komoly kapcsolat volt. Utana meg ugy voltam vele, ha valakirol kiderult, hogy nem hozzamvalo, nem eroltettem a kapcsolatot. Felettem is telt az ido, nem maradtam olyan mellett, aki lathatoan nem volt az igazi. Es igen, ebbe az is beletartozik, hogy a szex is jol kell mukodjon, azonos vagyakkal, habitussal, odafigyelessel.

Amelyik ferfi/no ezt nem tudje elfogadni, annak az onertekelesevel vannak gondok. Szerintem.

Pontosan nem tudja, mennyi volt, sosem kerdezte, de azt tudja, hogy nem 2-3. Nem problema. Mint ahogy en sem kerdezgetem ezt tole. Hozzatartozik a parkereseshez.


Kedves 3.-ik valaszolo: Sajnalom, hogy a ferjed ilyen. Fejedhez vagja veszekedeseknel? Es mi lenne, ha te is ezt tenned? Vagy ferfiaknal ez rendben van? Uzenem neki, hogy de igenis van olyan, hogy bevallja ezt egy no. Ezen nincs mit szegyellni.

2013. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!