Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen egy igazi házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi házasság, hogyan élitek meg a napjaitokat a családotokban?

Figyelt kérdés
Vannak mindennapi viták, a férjetek,feleségetek, párotok mindig figyelnek rátok, kaptok elég szeretetet tõlük?
2013. nov. 19. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Változó, hogy vannak e vitáink, nálunk a legtöbb vita az anyagiak miatt volt az utóbbi másfél évben, nehéz időszakon vagyunk túl, végre megoldódott a férjem munkanélküli problémája (folyton dolgozott valahol miután elvesztette a biztos állását, de nem jelentették be , nem fizettek neki stb...) azóta ismét beköszöntött a harmónia, remélem sokáig így is marad.
2013. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
nálunk is vannak viták, sokszor elég durván össze is tudunk veszni, de szeretjük egymást. Én igazából egy nagy válságtól félek. Vannak egészségügyi gondjaim, és félek, hogy mi lesz, ha nem lehet gyerekünk, de a férjem azt mondja, mindent megoldunk, de én akkor is félek tőle. De remélem ilyen nem lesz.
2013. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon jó.Sok szeretetet,törődést kapok.Persze mi is vitázunk.Az anyagiak miatt néha vagy kis csipcsup dolgok miatt.Mióta "igazi" család lettünk (megszületett a fiunk) meg jobb minden.Kiderült a páromról hogy nem csak jó társ,de jó apa is így ha lehet még jobban szeretem,tisztelem őt.Úgy érzem ez fordítva is így van. :)
2013. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki az aki lepontozza a válaszolókat, talán nem az irigység szólalt meg benne?
2013. nov. 19. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
5 éve élek házasságban, van egy 7 hónapos kisfiunk, és a szerencsések közé tartozunk, mert mindkettőnk birkatürelmű, és imádjuk egymást. Vannak viták, nézeteltérések, de az 5 év alatt még soha nem szidtuk egymást, ha jól emlékszem, a legdurvább, amit a férjemtől kaptam az volt, hogy néha olyan vagyok, mint egy 5 éves kislány. Mindenhez csak türelem és szeretet kell. Mi minden hónapban csinálunk romantikus estét, és tökre várjuk mindig. A férjem soha, semmilyen fontos dátumot NEM tartott észben, de ha emlékeztettem, mindig kárpótolt, ő ilyen, feledékeny, és kész. Talán ez a legnagyobb hibája.
2013. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel 2 éve vagyunk házasok. (3,5 éve együtt).


A férjemtől minden törődést megkapok amire szükségem van, teljesen olyan amilyenről mindig is álmodtam. Én is mindig odafigyelek rá. Sok az ölelés, a csók, a szerelmi vallomás, a nevetés:) eszméletlen jó szex:)


Mindig együtt ünnepeljük az évfordulókat, házassági évfordulókat, még szabadnapot is kiveszünk ilyenkor. Vannak közös programok a barátainkkal együtt is, van családlátogatás, vagy közös pihenés, főzőcskézés, humor, és határtalan szerelem. Amolyan szerelem, barátság, lelki társ, szerető egyben a kapcsolatunk.


Vitáink igazság szerint nincsenek. Sose veszekszünk, mert normális emberek módjára meg tudjuk beszélni a dolgainkat. Az átlag embereknek egyszerűen nem egy szappanopera az élete:)


Átlagos pár vagyunk, bízunk egymásban, szeretjük egymást, és boldogok vagyunk.


27/N

2013. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szép, amit leirtál, maradjon is igy mindig, gratulálok neked is, helyesebben mindegyikõtöknek.
2013. nov. 21. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:

megint töröltetve lett egy válaszom. Idézem mit tartalmazott: "nem értem, miért lett törölve az 1. válaszom, semmi bántót nem írtam benne".

Ezért miért kellett töröltetni?

2013. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki töröltette, én biztos, hogy nem.
2013. nov. 23. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!