Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A párom szerint nem teszek meg mindent annak érdekében hogy munkám legyen. Én meg úgy érzem, hogy igenis elkövetek mindent, ami a normális keretek közé fér. Heti szinten morog velem emiatt, de már nem tudom mit csináljak. Tényleg régóta itthon vagyok, de nekem sem öröm ez. Nem is henyélek és nem ez a jövőképem. De nagyon megalázónak érzem amikor erről kell beszélnünk baráti társaságban is.

2013. nov. 18. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg, hogy mi a probléma. Mondd el neki, hogy te mit teszel azért, hogy legyen munkád és mondja el ő is,hogy ezen túl ő mit gondol, hogy tehetnél még a kérdésben. Simán lehetnek jó ötletei.

(Persze ez csak akkor működőképes, ha valóban akarsz dolgozni.)

2013. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátok előtt valóban nem kéne erről beszélni. Amúgy semmilyen munkalehetőség sincs, vagy "válogatsz"?
2013. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es már elmeséltem neki, hogy én milyen módszerekkel keresek. Az önéletrajzomat is látta, hogy ha tud építőjellegű kritikát mondani rá...

De ötlete csak olyan van, ami elrugaszkodott a valóságtól! Ő már több éve egy helyen van és amikor munkát keresett, rá 1 hónapra fel is vették. Fogalma sincs arról szerintem, milyen érzés ez. Amikor meg mondom neki, hogy ez számomra baromi megalázó, akkor nem érti hogy miért. Én sosem ütöttem bele az orrom a dolgaiba és úgy érzem Ő irányítani akar ezzel engem. Más is volt már ebben a cipőben?

2013. nov. 18. 13:10
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig annyit válogattam, hogy szakképzettség nélkül is végezhető munkákra nem jelentkeztem. Most már arra is. Hiába tanultam, fektettem bele pénzt, a szakmámba nem tudok elhelyezkedni. Ezt felfogtam. Így is fáj, hogy ez a helyzet, erre még az Ő balhéi csak a koronája a sztorinak.
2013. nov. 18. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjem is volt munkanélküli ráadásul úgy hogy akkor költöztünk össze. Én ezt sehogy sem éreztettem vele, mert úgy gondoltam amíg az én fizetésemből kijövünk normálisan nem kell nélkülözni addig nem számít. Közösen döntöttünk úgy hogy ott hagyja a munkahelyét, mert gyakorlatilag már nem jutott egymásra időnk. Ezt nem akartuk. Szóval felmondott és összeköltöztünk. Ő nem is keresett munkát mert megbeszéltük hogy az ő szakmájában így nem megy csak jól lehúzzák hanem ő maga fog boldogulni. Az első évben nem nagyon volt munkája majd egyre több lett, most meg már alig bírja 3 év elteltével. Szóval én mindig csak bíztattam és nem görcsöltem rajta, főleg nem idegenek előtt. Szóval számomra érthetetlen .

Ja és egyébként a férjed mennyit segít abban hogy találj munkát? Mert a férjem első kuncsaftjait én szereztem és a családom,így tudott elindulni. Ő segít keresni? Beszél az ismerősökkel, beajánl helyekre? Vagy csak üresen dumál? Remélem nem maradsz adósa ha egyszer fordul a helyzet, mert fordulni fog hidd el.

2013. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég necces,ha baráti társaságban ő! erről beszél! Pont a ő párodnak kéne melléd állnia.Meg bunkóság is.
2013. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyit segített hogy megnézte a munkahelyén van-e nyitott pozíció amire alkalmas vagyok. Volt. De ott elég nehéz bejutni aki nem a HR-rd ismerőse. Ezenkívül csak az okoskodásait hallgatom. Neki azért könnyű mert piacképes, felsőfokú végzettsége van ami keresett szakma manapság is. Ő ebből indul ki. Az én szakmám is keresett, de nincs benne szakmai tapasztalatom, és 4-5 év szakmai múltat kérnek mindenhová. Hiába küldöm el legtöbbször az önéletrajom, vissza se írnak.
2013. nov. 18. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
gyakornoki helyekkel próbálkoztál már?
2013. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is addig is, míg nem találsz munkát legalább ingyen dolgozhatnál valahol, ha sikerül csak a tapasztalat miatt. :/ Nagyon nehéz én tudom, főleg protekció nélkül. De még azzal is!
2013. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!