Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem a szülés után sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem a szülés után sokat bántott a kinézetem és a túlsúlyom miatt. Most felhozta, hogy lassan jöhetne a másik gyerek. (? )

Figyelt kérdés

Én mondtam hogy eszembe sincs, szerinte viszont csak felfújom a dolgot és hülye vagyok. Meg hogy ő nem is komolyan mondta csak hülyült.


De szülés után 4-5 héttel a "nem baj, ha nem fogysz le, majd addig keresek mást" szerintem elég durva. És ez ment lényegében addig, amíg vissza nem nyertem az eredeti súlyom.


2013. nov. 24. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ennek a köcsög disznónak ne szülj többet.
2013. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek az előzővel! Sőt, én egy váláson is elkezdenék gondolkozni! Ez már elég ok!
2013. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez valami vicc?


"nem baj, ha nem fogysz le, majd addig keresek mást"


Hát én nem szülnék. AZ elsőt sem neki kellett volna szülnöd, hanem egy normális férfinek.

2013. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Keress egy terapeutát, aki otthon van szóbeli bántalmazásban! És vidd el a férjedet. Tanítsd meg neki, hogy egyáltalán nem vicces, amit - állítólag - annak szánt!!

Én ezt mondanám neki: "Én csak akkor tudnék Veled továbbra is együtt élni, ha soha többet nem viccelődnél az én káromra, nem bántalmaznál verbálisan. Ezt csak úgy vagyok hajlandó tovább csinálni, ha eljössz velem olyan terápiára, ahol ebből kigyógyítanak Téged. Két hét gondolkodási időt adok. Addig a másik szobában alszom és nem mosok, nem mosogatok, nem főzök Rád. Ha nem mész bele a gyógyításba és nem változol meg, 1 hónap múlva elköltözöm."

2013. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Bocs, de ennyire nem akadt neked más pasi, hogy egy ilyen primitív f**sznak voltál kénytelen gyereket szülni?
2013. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Úgy kell neked! Szülj csak tovabb, megérdemli
2013. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jártunk párterápiára 1 évet, akkor sokat változott.

De félek, hogy ha újra feljönnek a kilók akkor talán ő is a régi lesz újra.

2013. nov. 24. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Értem. De a végleges jellemváltozás a lényeg, nem a terápiára való járogálás. Az csak egy segítségfajta a Részedről, hogy nem teljesen elutasítod őt, hanem megengeded neki, hogy ez egy betegség és mellette állsz, amíg gyógyul, holott Te vagy az áldozat közben.

Ezt ki kéne mondd és képviseld, hogy ezt a viselkedést NEM fogadod el, ez egy BETEGSÉG vagy HIBA, a probléma AZ Ő TÉRFELÉN VAN, és rakd RÁ ennek a viselkedésnek a felelősségét, a feltételed meg AZ, hogy a bántalmazás szűnjön meg a részéről!

Úgy érzem, EZ nem történt meg, nem látta be, hogy ő beteg és bántalmazó!

És továbbra is Téged okol azért, amit Ő TESZ!

Ha ebben nincs fordulat nagyon hamar, amivel javul mellette az életminőséged, akkor menned kell, mert tönkretesz Téged!

2013. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként a lelki terror családban már egy bűncselekmény is július 31. óta!

Szóval a férjed bűnöző, amíg nem gyógyul meg!

Ha bíróságra vinnéd az ügyet, talán kényszergyógykezelésre ítélnék.

2013. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

remélem elküldted a bús .icsába mikor ezeket mondta neked. velem így nem beszélhetne senki, mert azonnal kapna egy szép monológot a tiszteletről és a kulturált humorról.


mondjuk nem kéne úgy kezelni a gyereket mint egy karácsonyi ajándékot, amit csak akkor kap meg ha szépen viselkedik.

2013. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!