Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek számít az érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek számít az érzelmi megcsalás is, vagy csak a testi?

Figyelt kérdés
Egyformán reagáltok rá? Mit tesztek, ha megcsal a párotok?
2013. nov. 26. 12:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Mi az az érzelmi megcsalás? Más csajról fantáziál?
2013. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem , van egy nő, akivel úgy érzi, teljes lelki összhangban van, olyan dolgokat beszél meg vele, amit velem nem. Közben nekem is elmondhatná, de belevetíti, hogy ő érti meg igazán, nem én.
2013. nov. 26. 12:36
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Barátok?Vagy szted ez annál több?
2013. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Hát nagyon nem esne jól, az biztos :( Bár akkor még nem arról van szó, hogy beleszeretett, de közel jár hozzá.

Ha a párom más nőkben jobban bízna, mint bennem, elküldeném hozzájuk mérgemben, az biztos, ez megalázó, nagyon.

2013. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%

Ez csak sértő, sérti a női önérzetet.


Ráadásul éretlen viselkedésre vall, és ami gond, a bizalmbába avatott nő minden bizonnyal azért hallgatja végig a sok ökörséget amit dumál, mert nemcsak lelki hanem testi életet is szeretne majd vele élni.


Ha öreg tyúkról van szó, akkor is simán lehet szerelmes és isteníti a férfit ezért hallgatja végig a baromságait.


A megcsalás szót testi értelemben használják évszázadok óta.

2013. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Nálam az érzelmi megcsalás nem azt jelenti, hogy jól elbeszélget valakivel, hanem hogy úgy csal meg, hogy közben szerelmes is a másikba, nemcsak testileg vonzódik hozzá. Úgyhogy jó hogy számít, még jobban is, mint a csak testi.


Az általad leírt helyzet sem tetszene, nem tudom úgy elképzelni a kapcsolatomat, hogy ne legyünk egyben egymás legjobb barátai is.

2013. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez engem is elég kellemetlenül érintene, bár azzal nekem sosem volt bajom ha egy pasi más nőkkel is beszélgetett mert én hiszek a fiú-lány barátságokban de ha mondjuk már olyan a helyzet hogy már érzelmekről beszélnek de még nem történt semmi testi dolog már azt bántásnak veszem, de én hiszek abban hogy ezt még könnyen lehetne orvosolni de ha már köztük szerelem van és mondjuk addig em lesz semmi ameddig velem nem zárja le a dolgot de húzza halasztja a srác azt már annak veszem hogy úgy is megcsalna mert végól is már megcsalt akkor én vagy adok neki még 1 esélyt ha eltudja dönteni hogy mit akar és elfelejti a csajt vagy akkor úgy vagyok vele hogy menjen oda hozzá tegye meg amit szeretne és engem felejtsen el.
2013. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Szia .Szerencsére csak feltételes módban tudok írni ,mert nálunk nem volt félrelépés soha ! Nálam a mérleg nyelve egy fokkal a testi megcsalás felé billenne ,bár azt is mondhatnám lényegében egyforma ,mert ahol érzelmi megcsalás/lelki összhang van ,azt szinte biztos ,hogy testiség is követi .
2013. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%

"van egy nő, akivel úgy érzi, teljes lelki összhangban van, olyan dolgokat beszél meg vele, amit velem nem. Közben nekem is elmondhatná, de belevetíti, hogy ő érti meg igazán, nem én"


Amikor nálunk ez volt a helyzet és próbáltam vele beszélni a dologról, azt kaptam, hogy ne lássak rémeket, csak barátok. Rá egy hónapra elköltözött. Hozzá. Talán fél évig voltak együtt, mert ugye menet közben kiderült, hogy sokkal érdekesebb volt a "tiltott gyümölcs". Akkor nagyon fájt, nem is az, hogy elhagyott, hanem az, hogy nem tudott hozzám őszinte lenni. Azóta valahogy nem jól tolerálom az ellenkező nemű lelki társakat...

2013. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem amit te érzelmi megcsalás alatt értesz, az sokkal durvább, mint a testi. Akkor már inkább feküdjön le valakivel, aki iránt nem érez semmit, minthogy a hátam mögött valaki másba legyen szerelmes vagy másvalakivel jobban érzi magát.
2013. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!