Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Helyesen tettem, hogy megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem, hogy megbocsátottam neki?

Figyelt kérdés
A férjemmel 24 éve vagyunk együtt. A házasságunk válságba jutott, el akart válni, majd azt mondta mégsem. Elhatároztuk, hogy rendbe hozzuk a dolgokat, de közben ő megismerkedett valakivel, akivel titokban találkozott párszor. Amikor rájöttem, beszéltem a nővel, ő nem tudta, hogy ezt a férjem eltitkolta előttem, nem akar semmi bajt, és nem gondolta volna, hogy válságban vagyunk, mert a férjem olyan szeretettel beszélt rólam neki. Nem volt viszony, de fájt, hogy eltitkolta. Szerinte semmi nem történt, csak beszélgettek, majd elismerte túlment egy határon, mert titokban tette. Én megbocsátottam neki, azt mondtam, itt a határ, ha még egyszer átlépi, elhagyom. Szerintetek helyesen tettem?

2013. nov. 22. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy titkolta, de nem lehet az, hogy te alapból sérelmezted amikor nőkkel barátkozott és emiatt titkolta el a dolgot? Persze ha kamuzik és megcsalt akkor mindegy... Arra nincs mentség.
2013. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg, ez biztos, és nem is érezte, hogy rosszat tesz. Azt mondta, félt tőlem. De erre nem adtam okot, mindig elmondta, ha nőkkel találkozott, csak ezt nem.
2013. nov. 22. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted. 24 év nem semmi. Próbáljátok meg újra, tiszta lappal kezdeni. Szurkolok nektek:)
2013. nov. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy beszéltél a nővel.

Nehéz ügy, mert ha fennáll a veszélye, hogy van lehetősége és természete eltitkolni ilyeneket, tehát nincs garanciád rá, hogy legközelebb a hátad mögött nem történik ilyen, és ez Neked nem fér bele, akkor... hát igen.

Azt kell eldöntened, milyen a jelleme a férjednek, és kell-e Neked olyan jellemű férfi.

2013. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem volt semmi komoly akkor nagy baj nincs, szerintem az eltitkolás azért volt mert valószínű a nőre barátként tekintett vannak ilyenek. Én páromnak is van egy nő barátja még 15 éves korában jártak is de csak pár hétig és így 10 év után is barátok maradtak. Az én párom elején nem beszélt róla mert félt hogy emiatt kételkedni fogok dolgokban de egyszer rájöttem a dolgokra és akkor sem haraggal csak simán megkérdeztem tőle ki az a lány akivel a buszmegállóba beszélgetett, akkor ő bevallotta hogy csak egyszerű barát, elmondott mindent, nem haragudtam rá csak nem értettem miért kellett ezt titkolnia így úgy döntöttünk hogy akkor ismerjem meg én is, bemutatott neki megismertem tényleg nagyon kedves, aranyos, és jó fej lány nagyon megkedveltem én is én is barátként tekintek már rá.

Persze a páromnak sok nő van a munkahelyén elég csinosak szóval ott aztán simán megtehetné hogy elcsábul de nem teszi mert ismerem annyira hogy tudjam azt hogy hűséges.

Szóval ha tényleg nem volt megcsalás akkor szerintem jogos a megbocsátás mert azt hogy titokban tartotta gondolom félt hogy kiakadsz majd ezen ha megtudod tőle hogy találkozgat egy nővel. lehet egyenesen kellett volna hozzá állnia a dolgokhoz és meg kellett volna mondania neked csak nyilván félt a dolgoktól.

2013. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még belefér. Mindenki hibázhat.
2013. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted.
2013. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
A 3. azt mondta neked, amit a férjeddel megbeszéltek. Ennyi. Megspórólhattad volna ezt magadnak. Majd akkor fog megpróbálni tálalni, amikor a férjed kivágja.
2013. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24 évet kár lenne eldobni ilyesmiért, szóval jól tetted. És hát ha tényleg szeretettel beszélt rólad, akkor meg pláne!
2013. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!