Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen ideális kompromisszum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ideális kompromisszum a legjobb ilyenkor?

Figyelt kérdés

tanácstalan vagyok és elkeseredett..

tudom, hogy sok ember van úgy, ahogy én, de valahogy nem találom a megoldást..

férejmmel kb két éve vagyunk házasok de több éve együtt élünk...

eleinte természetesen minden szép és jó volt, mindenhogy.. viszont mióta több a gond minden téren (főleg anyagi, családi, stb), azóta minden más..

egyszerűen alig szexelünk.. én nagyon szeretném akár mindennap, ő viszont kb hét hetente nagy veszekedések után.. és ez így megy kb másfél éve... hiába próbálkoztam beszélgetéssel, problémamegoldással, szexi rucival, romantikus hétvégével, nyaralással, stb.....

semmi...

azt mondja hogy nem akarja, nem kívánja, nincs benne vágyak.. de ha jól alakulnak a dolgok akkor minden jó lesz, ezt ígérgeti..

viszont én már nem bírom.. csinálni akarom, normális szexuális életet akarok élni...

mit tehetnék még? lassan napi veszekedés van ebből..

próbáltam segíteni magamon, de az nem olyan jó..

álmodozom ábrándozom férfiakról is már..

nem fogom megcsalni mert szeretem és tisztelem, becsülöm,de valamit tennem kell!

mit? esetleg van itt olyan akinek párja sokkal kevésbé vagy sokkal többször szeretné a szexet? és milyen megoldást találtatok ki?

egyébként hamarosan gyereket akarunk, de így? és mi lesz utána? lecsökken két havi egyre?

egyébként egészségi gond nincs szerintem, bár sokat dohányzik párom, amúgy minden rendben.. de lakarja tenni..

párterápiát pedig hallani sem akar..

szóval ötletek, tippek, tanácsok?

köszönöm előre is...

én 29 nő, férjem 35


2013. nov. 28. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Egy kérdés: mi a francért vagy még vele, mazochista vagy?
2013. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nem arról van szó, hogy nem kíván, és nem tart szépnek, hanem eltérőek a szexuális igényeitek. Neki a heti 1 úgy látszik bőven elég, és ez így lenne valószínűleg egy szexbombával is.


Csak azt tartom érdekesnek, hogy eddig ez nem derült ki...

Ha emiatt nem akarod elhagyni, javaslom:

1. maszturbálás

2. maszturbálás előtte

A második azért, hátha megjön a kedve mégis. Az a baj, hogy neki lehet ez a normális (csak mert írtad, hogy normális szexuális életet akarsz). Ha mások az igényei. Ha úgy érzed nem erről van szó, akkor viszont a sok sok beszélgetés, esetleg párterápia javallott.

2013. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha az elején minden rendben volt, akkor nem az igényeik térnek el. A férfiak is érzelemből csinálják, ha már nincsen meg, akkor bizony kevesebbet akarnak. Szerintem ez már a végét járja.
2013. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
NEM!!Egyetlen egy pasinak sem lehet elég ennyi!Szerintem megcsal.
2013. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2%

A naponkénti szex már nem normális, hanem nimfománia. Ez lehet, hogy a férjednek már sok.

Ha ennyire eltérnek az igényeitek, akkor el kell válni. De gyereket semmiképpen nem szabad vállalni.

2013. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én depresszióra tippelek, egyszerűen megöli a vágyat. Nekünk is voltak ilyen jellegű problémáink, a párom egy időben bevallotta, hogy nem kívánja sem velem, sem mással, habár fizikailag egészséges, mint a makk.

A stressz viszont hajlamosít a depresszióra, és ha a hormonháztartás felborul, vége a huncut óráknak.


A férjed sportol valamit? A helyedben megpróbálnám rávezetni valahogy a mozgásra és olyan vitamin készítményeket vásárolnék, amik segítenek leküzdeni a depressziót. Illetve ott vannak még a homeopátiás szerek, mint az orbáncfű. Nézz utána a dolgoknak.

2013. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

"mit tehetnék még? lassan napi veszekedés van ebből.. "

Aham, az jó. Attól bizti megjön a kedve hozzád, ha naponta becsmérled a férfiasságát és felhánytorgatod, hogy neked ez kevés. Hát ha ettől nem leszel vonzó és kívánatos a szemében, akkor semmitől... Neked megjött már valaha a kedvd a szexhez csak azért, mert a partnered rádförmedt, hogy neki sűrűbben van rá igénye?

2013. nov. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként, én elsüllyednék szégyenemben, ha úgy kell kierőszakolni a szexet. Nagyon gázul érezném magam. Én a helyedben lelépnék sürgőssen. A napi szex teljesen okés, ha nem akar többet, de neked igéyned van rá, akkro minek vagy vele? Ez már a te hülyeséged, nem a férjedé.
2013. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne veszekedj vele!

Ne kezdeményezz nála!

Légy mindig kedves, mosolygós, ne lássa rajtad, hogy ki vagy borulva, mert hiányzik a szex.

Légy néha sejtelmesen elvonuló. Másik szoba, számítógép, telefon babrálás, stb.

Csinálj programot néha magadnak barátokkal, és menj el. Persze nem minden héten 2x.

Ne feküdj le vele egyidőben. Ekkor jöhet a sejtelmesen elvonulás, azt csinálsz amit akarsz, a lényeg, hogy ő már régen aludjon, amikor te mellé fekszel. Ezt se állandóan csináld, de mondjuk 5 napból 4x kb.

Ebben a legnehezebb rész az, hogy légy mosolygós és kedves, miközben a falat kaparod. Nekem is nehéz volt, a maszturbálás egy kicsit segített, és olvasással próbáltam elterelni a saját figyelmemet a bajomról.


Nekem ez az egész 1 hónapon belül gyökeres változást hozott.

Az addig "nem bánnám, ha neked is lenne külön programod, nem kell mindig a nyakamon lógni"-ból az lett, hogy "gyere édes nem tudok aludni, ha nem vagy ott" lett.

Bárhova megyek, bárkivel, inkább velünk jön, minthogy nélkülem legyen 2 órát.

Utál táncolni, multkor rinyáltam, hogy jó lenne elmenni a gyerek sulija által szervezett alapítványi bálba. Hozzáteszem, minden évben ezen rinyálok, már 10 éve. Komolyan, már csak megszokásból mondom. Most azt mondta, szeretné,ha megvenném a jegyeket.

A 10 naponta kényszerű szexből heti 3 lett, és ő nem hagy "békén".

2013. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ilyen kapcsolatra eszedbe ne jusson teherbe esni, mert nagyon rosszul járnál.


Mi is 2 éve vagyunk házasok. Nekünk is volt olyan hogy minden nap szexeltünk, de én azt vettem észre hogy öregszem:( 3 nap után már kell egy nap szünet, mert ha a 4. napon is szex van akkor már fájdalmas...hiába vagyok felizgulva.


Régebben 1 hét alatt mikor nyári szünet volt a suliban , nem volt dolgunk, simán ment minden nap, volt hogy 2x is.


Mára annyira csökkent hogy heti 5-6 alkalom szokott lenni. Munka mellett ez így nekünk pont jó.:)


Én azt látom, hogy a férjedet kicsit se érdekli hogy szenvedsz.


Vagy van valakije,

vagy valami egészségügyi baja van.


Ha beteg akkor kezeltetni kéne, ha nem érdekled, és hiába próbálkozol, akkor nem szabad vele maradni így, hogy nem vagy boldog.


Ha a férjed semmit nem hajlandó tenni, akkor nem szabad vele maradni.


27/N

2013. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!