Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokan vannak olyanok, akik csak "kiegyeztek magukban" valakivel, hogy ne legyenek egyedül?

Figyelt kérdés
Tehát úgy vannak egy kapcsolatban, hogy igazából nem voltak soha szerelmesek a másikba, nem látják mindennel együtt tökéletesnek, csak erős kompromisszumokat kötöttek, hogy ne legyenek egyedül.

2013. nov. 27. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van
2013. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az ilyenek bekaphatják a kisméretű tökömet
2013. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak. Mondjuk nagy valószínűséggel olyan is az életük és a kapcsolatuk. Ez csak akkor igazán gáz, ha a másik fél viszont esetleg szereti őket.
2013. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Főként nőknél van ilyen, ha pénzes palit fognak ki.
2013. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

múltkor az egyik haverom (3x) bejelentette, h eljegyzett valakit (nem túl nagy szám csajt), megkérdeztem: na mi van meguntad a keresgélést?

erre Ő: aham xD

2013. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a környezetemben 1-2 kivétellel csak ilyen kapcsolatok vannak, én azt látom rajtuk, hogy nem vártak a lángoló szerelemre de sok köztük nagyon jól működő kapcsolat, hát nem tudom nekem ez nem lenne elég...
2013. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen. Főleg házasság után!
2013. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokan vannak szerintem. Nekem még nem volt pasim, de nem mennék bele egy párkapcsolatba -még 20 év körül se- csak azért, hogy végre legyen és ne ezzel basztassanak/ ne legyek magányos.Én szeretem az őszinte érzelmeket.:)) Amúgy szerintem úgy van, hogy van egy fellángolás, ami sok embernél hamar elmúlik, aztán csak úgy tengenek-lengenek, mert nem akarnak elválni/feladni a biztosat.
2013. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, én személy szerint nemigen vettem észre az ismerőseim közt. Magam részéről felejtős az ilyen, sosem tudnék/tam volna ilyenbe kiegyezni, nem menne, egyszerűen nem vagyok ez a típus. Szerencsére sosem kerültem ebbe a helyzetbe, Párommal jól megvagyunk, nagyon szeretjük egymást, elfogadjuk olyannak, amilyen a másik, pont így jó, tökéletes.
2013. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 28 éve egyedül vagyok. Egy ilyen kapcsolat is tökéletes lenne már nekem.
2013. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!