Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is tönkreteszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tönkreteszi a legtöbb házasságot a pénztelenség?

Figyelt kérdés

Egyre többet veszekszem a párommal a pénz miatt. Fáj, hogy szinte semmit sem tudok megvenni magamnak mivel élnünk is alig van miből. Jelenleg gyeden vagyok és két évig nem is vesznek vissza dolgozni mivel vettek fel a helyemre mást. Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?

A páromnak sincs rendes munkája mivel az ország legszegényebb részén élünk, albérletben. Ha elköltöznénk akkor oda lenne a munkahelyem és a családom is.


2013. nov. 29. 12:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek megnehezíti az életét a pénztelenség, akár házas, akár nem. És igen, sok vitát is szül, ami egyébként lehet, hogy nem lenne.

Próbáljatok megnyugodni és megbeszélni, hogy ezzel nem segítetek magatokon, ha még ti is veszekszetek.

És gondolj arra, hogy ha nem lennétek egymásnak, attól több lenne a pénz? Nyilván nem, és akkor társad sem lenne.

2013. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Amikor veszekszem vele mindig azt mondja, hogy akkor keressek magamnak egy milliomost. Miért nem érti meg, hogy nekem fáj, hogy nincs elég pénzünk?
2013. nov. 29. 12:08
 3/66 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek fáj, hogy nincs elég pénze, nincs ezen mit megértenie a párodnak.


A kérdés, hogy akkor miért veszekszel vele?

Az előtted szóló nagyon szépen rávilágított a lényegre.

2013. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Miatta nincs pénzünk, mert ha kapna munkát akkor dolgozhatna. Még az önkormányzathoz sem hívják be mert egyszer nem ment be dolgozni. Akkor kinek a hibája?
2013. nov. 29. 12:13
 5/66 anonim ***** válasza:
94%
Mi nem a legszegényebb részen élünk ám munka lehetőség így is kevés van, de amit lehetett azt megtettük eddig is, én gyesen voltam , az még kevesebb mint a gyed, ám a férjemet sosem tudtam volna bántani azért mert nem keress elég pénzt. Magamra jó formán sosem költöttem sokat, nem vagyok nagy igényű. Ám azt tudom hogy sokkal gazdagabb vagyok egy csóró családdal mint más a sok pénzével és a semmit mondó kapcsolatával. A pénz számomra csak eszköz de vitázni miatta... attól nem lesz több.
2013. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
91%

Ja, hogy őt hibáztatod. Úgy nehéz.


Amikor én terhes voltam, a páromat kirúgták. Nem volt egyszerű. Én is sokat idegeskedtem, de tudtam hogy nem az ő hibája, hogy mindent megtesz hogy kapjon munkát.


Ha pedig téged most nem vesznek még vissza 2 évig és albérletben éltek, akkor miért nem tudtok elköltözni? A munkádat nem veszíted el, viszont a párod találhatna. És ha ő talál, akkor te is elkezdhetsz ott keresni. Ha pedig nem talál, akkor visszaköltöztök és te visszamész dolgozni.

2013. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
93%

"Akkor kinek a hibája?"


Természetesen a párodé.


Pontosan úgy, ahogyan természetesen a te hibád, hogy egy ilyet választottál párodnak. Nyilván nem illetek össze, ha neked egész másra van igényed, mint amit ő biztosítani tud/akar, akkor minek nyúzni egymást?

2013. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szaporodik a pénz, ha veszekedtek egymással! Párod, meg dolgozhatna, bármit! Érted, bármit! Mikor nekem nem volt, elmentem szart merni állttartó telepre, mert csak az volt! Fürögni meg lehetett, a pénz már nem volt büdös és volt kenyér az asztalon!
2013. nov. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

De ha 2 évig még nem vesznek vissza dolgozni,akkor 2 évig miért nem költöztök olyan helyre,ahol párodnak lenne melója?

Aztán ha letelik a 2 év,el lehet dönteni,hogy visszaköltözés vagy te is keresel más melót.

2013. nov. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Akkor sem lenne több a pénzem, ha nem laknék vele. De ha már vele lakom akkor elvárom, hogy jobb életet biztosítson nekem.
2013. nov. 29. 12:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!