Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen egy munkamániás férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy munkamániás férfival lenni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 19:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Hosszabb távon borzasztó. Figyel ugyan rám, de elfeljt mindent ami velem kapcsolatos, így mindig visszakérdez, vagy még azt is elfelejti. Folyton csöng a telefonja, de már eljutottam arra szintre, hogy nem érdekel ki hívja... 4 év után elváltunk.
2013. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor jók a kilátások:D köszönöm:)
2013. nov. 30. 19:16
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Pocsék. Nekem volt ilyen és soha többet. Inkább legyen tök csóró, mint én:) Éljen a panel:))))))))))
2013. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Magányos. Én úgy éltem meg, mintha egyedül lennék, csak épp annyival több, hogy van kivel szexelni. Már amikor épp ráér.

A végletek sose jók. Olyan emberrel jó lenni, aki megtalálja az arányt a munka és a magánélet között.

2013. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Az én férjem is munkamániás volt. Ez egyfajta függőség, mindig valami lelki oka van. Én megpróbáltam berendezkedni erre, néha magányos voltam, de elfogadtam, hogy ő ilyen. 24 év házasság után kezdett el változni, feltárni a lelki sebeit, önismerettel foglalkozni. Megváltozott, jobb ember lett. Sajnos a házasságunk majdnem ráment :(
2013. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 1! Akár a saját példámat olvasnám. Szomorú így rádöbbeni, nálunk lassan ez következik :(
2013. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

A munkamániának mindig lelki oda van. Persze, vannak ilyen örökké energikus emberek, akiknek még kávé sem kell, heti 48 órában dolgoznak, 2 tanfolyamra járnak mellette, kutyát sétáltatnak, és a társukra is marad elég idejük/energiájuk, de az átlag munkamániás csak belemenekül a munkába valamiféle probléma elől. Ettől kimerültek, figyelmetlenek és stresszesek lesznek, ami szétzilálja a kapcsolatot. Viszont ha a delikvens vissza tud venni belőle, és elkezd kimászni a dologból, akkor működhet.


Én is voltam munkamániás. Este 10-kor mondtam még, hogy ezt meg ezt megcsinálom (mindig valami projekt), amikor a barátom bevezette, hogy "kilenckor tenti van". Kivette a kezemből a dolgokat, bedobott a fürdőkádba, vagy leszaladtunk sétálni és megenni egy fagyit, minden este más programmal. Olvastunk, szeretkeztünk, végre kialudtam magam. Hamar rájöttem, hogy muszáj néha lazítani, és azóta sokkal egészségesebb vagyok.

2013. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

Az első férjem az volt, azt hittem ennél rosszabb nincs a világon. De van, a második férjem, aki holt lusta!!!


A munkamániás, ha szeret a szabadidejét veled tölti és legalább pénzt is tud keresni. A lusta meg lusta marad örökre.

2013. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
A volt barátom.mentős és munkamániás.ingyen bement sokszor dolgozni meg segíteni,volt,hogy lemondta a programjainkat.közöltem vele,hogy akkor dugja a micsodáját a mentőautó kipufogójába,hátha gyerek lesz belőle...
2013. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Jó, persze, a pénz nem egy elhanyagolható dolog.. Leírnám a mi történetünket: Férjemnek megszűnt a munkahelye, de 3 napra rá lett egy másik, iszonyú sok felelősség van rajta, sokat várnak el tőle és így lett munkamániás. Az előző azért volt jobb, mert volt ideje ránk. Most abból áll a dolog, hogy hazajön, eszik és fürdés, fekvés. Szerinte ez így van rendjén, 7kor már aludnia kell a gyereknek, mert neki nyugodt pihenés kell. Ha ezt tudom, nem megyek hozzá, mert ez így nem jó. Minden rám hárul, pedig én is dolgozom. Nem akadok ki, hogy nem segít itthon, nem is kell, de igazán elárulhatná nekem egy férfi, hogy attól minket miért kell hanyagolni. :)
2013. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!