Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Visszaszerezhető a bizalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaszerezhető a bizalom?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy a férjem eltitkol előlem valamit, és megnéztem a levelezését. (Kiderült, van egy nő, akivel lelki dolgokról leveleznek, de nem csalt meg)Így mindkettőnk bizalma megrendült a másikban. Helyre lehet ezt hozni valahogy? A szándék megvan bennünk, éppen egy hullámvölgyből jövünk kifelé.

2013. dec. 2. 11:11
1 2
 1/16 titak válasza:
80%

Ha jól értelmezem a kérdés magyarázatát, akkor a férje vesztette el a bizalmát Ön iránt, mivel belenézett a bizalmas levelezésébe. Esetleg nem olyan problémákról írt amiket Önnel nem mert, vagy nem tudott megosztani a kedves férje?


u.i. a bizalmat visszaszerezni nem lehet, csak kiérdemelni.

2013. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A férjem amiatt vesztette el a bizalmát, mert belenéztem a levelezésébe. Én amiatt, mert eltitkolta előlem ezt a "lelki kapcsolatot", habár én rákérdeztem. Beismertük mindketten, hogy hibáztunk, és szeretnénk újra felépíteni a bizalmat mindkét részről.
2013. dec. 2. 11:24
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
"Beismertük mindketten, hogy hibáztunk, és szeretnénk újra felépíteni a bizalmat mindkét részről." - ilyen alapállással simán, Kérdező, Te nem nézegeted a párod leveleit/telefonját, ő meg jobban bevon téged a saját dolgaiba - és kész.
2013. dec. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Mókás fiú a férjed! Szeretem amikor az sértődik meg, akit lebuktattak. Talán alaptalanul kutakodtál? Nem. Ennyi.
2013. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Az, ha tényleg most először néztél bele a férjed levelezésébe, nem olyan nagy bűn. Én még sosem néztem meg a párom levelezését/telefonját, és nem is fogom. De ha egyszer megtenném, nem érezném olyan bűnnek, amiért el kéne veszítenie bennem a bizalmát.


A gond nálatok ott van, hogy lebuktattad őt, és most rád akarja kenni a balhét, ezért téged is hibáztat. Nekem teljesen mindegy, hogy nővel vagy férfival osztja meg a magánéletünkről szóló információkat. Az senki másra nem tartozik, mint ránk.

És ha ennyire "elvesztette benned a bizalmát", akkor hidd el, hogy több is volt ott, mint csak lelkizés.

2013. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Na, mondjuk ha a Kérdező így álna hozzá, mint a #4-es válaszadó, akkor SEMMI esélye nem lenne a kapcsolatnak... na, ezzel szemben a Kérdező saját hozzáállásával jók az esélyek....
2013. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem a magánéletünkről lelkiztek. Írtam, hogy nem csalt meg, és abban nem bízik, hogy nem nézem meg többet a leveleit.
2013. dec. 2. 11:51
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Jó, hogy már jöttök kifelé ebből a hullámvölgyből..

Én szerintem próbáljátok meg együtt felépíteni egy közös bizalmat, hogy a férjednek ne kelljen másban jobban bíznia mint benned. Neked is kiöntheti szívét-lelkét. Te vagy a párja és szerelme, bízzon benned jobban ez nagyon fontos egy kapcsolatban hiszen ezért választottátok egymást.

Téves ha valaki azt mondja, hogy nincs női-férfi barátság, de van! Nem kell egyből rosszra gondolni.

Helyre lehet hozni! Sok sikert kívánok hozzá! Szeressétek egymást gyerekek!

Pussza

2013. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 titak válasza:
80%
22 éve vagyunk házasok, de még ma is szóvá teszem, ha a feleségem felbontja/megnyitja leveleimet, e-mailemet (hivatalos, magánjellegű nem számít). Ennek ellenére közösen használjuk a posta progit, ahol bármikor hozzáférhet a munkahelyi levelezésemhez is. Én se nézek bele az övébe, elvárom hát, hogy Ö se tegyen másképp.
2013. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#7), majd meg fog bízni idővel, nem kell türelmetlennek lenni. Ajánld fel esetleg, hogy ha attól tart, hogy újra "kísértésbe esel" akkor csináljon magának egy másik, saját email címet, aminek csak ő ismeri a jelszavát...
2013. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!