Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy éreznétek, mit szólnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek, mit szólnátok (szólnátok-e) ha a férjetek nem szólna, hogy kimarad (késik) egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem akarok házsártos lenni. A férjem eljár nyelvtanfolyamra sténként, és utána néha (ritkán tényleg) elmegy sörözni (nem tudom kikkel, munkatársakkal vagy a tanfolyamtérsaival) de nem szól nekem. Se egy sms, se semmi. Múltkor (és az előtti alkalommal) megkértem, hogy írjon egy smst, vagy hívjon fel vagy valami.Megígérte, hogy megteszi. Nem az engedélyem kell, mielőtt féreértenétek, hanem hogy tudjam hogy merre jár, nincs-e baja, nem támadták-e meg, nem lett rosszul. Én otthon várom, és nem tudok semmit róla. Nem kezdem el hívogatni, mert nem ellenőrizni akarom. Olyan rosszul esik, hogy a kérésemet nem veszi figyelembe, pedig tudja, hogy ez nekem fontos.
2013. dec. 4. 22:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán magyarázd el neki hogy mennyire fontos, vagy amikor tudod, hogy otthon lesz, te is érj haza 1-2 órával később. Így talán majd ő is átérzi milyen aggasztó ha nem tud a másikról semmit.
2013. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igazából játszmákat nem szeretnék (hogy majd jól megtudja milyen is ez!). Nem.

Azt szeretném, ha megértené, de úgy tűnik elbuktam, mert nem érti. Mondtam neki, többször is. Nem tudom, hogy hisztizzek, balhézzak, maradjak nyugodt és beszélgessek, vagy ne szóljak semmit mert túlreagálom.

2013. dec. 4. 22:24
 3/29 anonim ***** válasza:
23%
Simán eltudom képzelni, hogy tovább tartják az órát,közben meg mégsem telefonálhat. Szerintem felesleges ennyire számon tartani.
2013. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ha nem érti meg, akkor nincs más megoldás, mint egyszer fordítva eljátszani a dolgot. Ha neki kell néhány órát aggódni, hogy mi lehet veled, akkor majd felfogja, hogy ezt te is így érzed. (NEM arról van szó, hogy ez rendszeres legyen, hanem hogy átérezze a helyzetedet!)
2013. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne bonyolítsd túl.

Nálunk simán működik, hogy ha valamelyikünk egy óránál többet késik és nem szól, akkor a másik felhívja.

Ez valahogy úgy szokott kinézni, hogy mondjuk én felhívom: "Szia szívem, merre vagy? Minden oké?" "Persze csak beültünk egy sörre a kollégákkal." "Oké, szerinted kb. mikor érsz haza?" "Egy-két óra múlva." "Rendben, várlak, addig is jó sörözést!"

Nem szokott megsértődni rajta :)


Hívogatni tényleg ne kezdd el, de ha csak felhívod, hogy minden oké-e, azzal nincs semmi gond. Én úgy vagyok vele, hogy megkérdezem, mikor jön, és ha ahhoz képest már egy félóra-óra eltelt, akkor hívom csak fel újra. Ez nem hívogatás, és nyilván benne van a pakliban, hogy azt mondja, nagyon jól érzik magukat, úgyhogy marad még. Bár mostanában ha így alakul, akkor rögtön szól, legalább egy sms-t ír, és akkor nem aggódom.

2013. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Az órát nem tartják tovább, de köszönöm. És óra közben smsezik néha, tehát ez nem kérdés.

Nem szertném irányítani! Jár neki a kikakpcsolódás, de nekem is, hogy ne kelljen aggódnom, várnom, és mindeközben attól félnem, hogy hiába kérek, és hiába ígér, az nem teljesül.

2013. dec. 4. 22:33
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, a válaszod megnyugtató. :)
2013. dec. 4. 22:34
 8/29 anonim ***** válasza:
64%

Férjed semmibe vesz téged, úgy él, mint egy független ember. Nem kell elkérezkedjen, de annyit megtehet, hogy hazaszól, hogy később megy. Ha ennyire nem tud alkalmazkodni, akkor nem kell megnősülni...

Régóta járok nyelvtanfolyamra, de még soha nem fordult elő, hogy utána bárki is sörözni akarna menni...amint vége az órának, mindenki siet haza, igazából még egymást sem nagyon várjuk meg. Olyan meg egyszerűen nem létezik, hogy az óra tovább tart. A tanár fix órát van fizetve és percre pontosan betartja. Vagy azt gondolja bárki is, hogy a tanár ajándékba ad akár egy órát is?

2013. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Jaj utolsó persze, persze mindig bedobja valaki ezt a nem tisztel témát, csak kérdező azt is vedd figyelembe, hogy az itt válaszolok nagy része már elvált, talán nem a jóindulat szól belőlük.
2013. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
68%
Jaj utolsó, miért, szerinted egy férfi aki tiszteli a párját így viselkedik? Na ne nevettess:DD
2013. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!