Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Eltartott" feleségek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Eltartott" feleségek, mit tesztek, hogy ne unatkozzatok?

Figyelt kérdés

Külföldre költöztem a férjem után. 4 hónapig tartott, amíg megalapozta itt az életünket, most már megint együtt vagyunk. Viszont ő karácsony előtt nagyon sokat dolgozik, nekem pedig még nincsen munkám. 6 héten belül szerintem már lesz, ha igyekszem rajta, de addig is halálra unom magam. Napokra előre megvan minden főzve, már mindent kitakarítottam, élére van állítva ez a kis zug, ami most az otthonunk.


Reggel felkelek vele, reggelizünk, öltözködünk, beszélgetünk, azután 11-re vagy délre bekísérem a munkahelyére. Hazajövök, elmosogatok, főzök ha kell. Veszekszem az internetszolgáltatóval, munkát keresek (néhány óra alatt át lehet fésülni az összes hirdetést) írok élménybeszámolót anyukámnak, aztán halálra unom magam. Ő 11 után hazaér, éjfél után megyünk aludni.

Az utcán nem szívesen barangolnék, mert ugyan tetszik a környék, de most rettenetes az időjárás.


Van tippetek, mit csinálhatnék? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


2013. dec. 7. 20:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Gyakorold a nyelvet, olvass, nézz filmet, köss, mittomén.
2013. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Hát azt a 6 hetet azért ki lehet bírni.


Pl. most gondolkodhatsz a karácsonyi ajándékokon és megveheted már őket, díszítheted a lakást. Elmehetsz 1-1 karácsonyi vásárba nézelődni. Foglalkozhatsz a hobbiddal, ha van. Nézhetsz filmeket. Olvashatsz. Ha nem jó az idő, de körülnéznél, akkor autózz egy kicsit!


És nem utolsósorban, tanulhatod a nyelvet. Pl. minden napra beiktathatsz 2-3 óra kötelező tanulást, máris nem lesz olyan unalmas.


Vagy esetleg eljárhatsz sportolni. Vegyél egy fitnesz bérletet.

2013. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Én nyakamba venném a várost, méghozzám metróval, busszal..stb. Nézelődnék. igenis egyedül bejárnám a környéket. Ne legyél beszari.
2013. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
végezz önkéntes munkát. Itt a karácsony, hajrá!
2013. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Nincs semmi hobbid? Semmi téma, ami iránt nagyon érdeklődsz? Millió tudnék csinálni, soha életemben nem unatkoztam, nem is nagyon értem a kérdésedet. Ha nincs is ott meg minden eszköz bármilyen teszek-veszekhez, legalább neten utánaolvashatsz bárminek, amire eddig nem volt időd.
2013. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
(Ja, igaz én nem vagyok eltartott feleség, hála a jó égnek, annyira nem ismerem a szitut.)
2013. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Biztos fel tudod magad találni, nemcsak házimunkából, meg munkából a munkahelyen áll az élet. Olvass könyveket, kezdj el tanulni valamit, vagy keress hozzád hasonló érdeklődésű köröket, ha helyben nincs, akkor az interneten.

Vagy keress valami kreatív hobbit.

Nemsoká itt a karácsony, hónap közepétől már nyugodtan elkezdhetsz néhány házi készítésű karácsonyfadíszt gyártani, süss mézeskalácsot, készíts házi habkarikát, vagy bármit, sok ötlet van a neten is.

Vagy kezdj el sportolni, tornázni, ha eddig nem tetted és módodban áll, járj el táncolni. De otthon is lehet ilyesmiket csinálni dvd-ről.

2013. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
74%

Sorozatok! Az igényes fajtából.


[link]


ncoreon fentvan mind.


Tanulj nyelvet, vegyél könyvet, vagy csak olvasgass a wikipédián.


Járj el edzeni, vagy simán futni. Esetleg kondi-futás kombó, mindjárt el is ment 3 órád:D


Vagy kezd el egy komoly online játékot, azokra lehet ráfüggeni igazán, bár ez inkább az egeyetemista fiú kategória, nem az 'eltartott' feleség:D

2013. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Együtt érzek. Én mindig elmegyek valahová, akár egyedül is.
2013. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
De lennék a helyedben!!!!!!
2013. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!