Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kiváncsi vagyok kedves feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok kedves feleségek uratok elvárja hogy minden reggel az ágyba vigyed a kávét neki?

Figyelt kérdés

Mert az enyém ilyen ma rohadtul betelt a pohár majdnem ráöntöttem az egészet a fejére.


egész reggel sürögtem forogtam reggel fél 6 kor keltetem összerendeztem a gyerekeket 7 kor ébresztettem a férjem ez meg nyüglödik nem elég meleg kevés a cukor bla bla bla.hát felment bennem a pumpa .

semmit nem segit a készülödésbe és még neki áll feljebb az agyam dobom el


2013. okt. 1. 08:07
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
100%
Nem várja el, de minden hétköznap én főzöm. Hétvégén általában ő főzi.
2013. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
56%

Jajj, de megnéztem volna...


Megérdemelte azt hiszem.


Nem kávézik a párom (uram nincs, férjem hamarosan lesz)

Teát szoktam neki vinni, de nem várja el szerencsére

2013. okt. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
20%
Egyertelmu! En is morcos lennek, ha alkedvessegbol hideg es cukor nelkuli kavet kapnek az allitolagos kedvesemtol, aki egesz reggel hiszteriazik a keszulodes miatt :)
2013. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%
Jo, hogy nem mar csak a zacot szortad a fejere es utana nyakon zuttyintottad volna egy pohar vizzel: nesze kave!
2013. okt. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

hát....

ne is várja el mert hajnali 4 fele én tuti nem kelnék fel e miatt....


az más ha néha elkészítem neki ha éjszakás vagy van főzve de ágyba???? soha, én sem szeretem

2013. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Minek adsz bármit is ha nem szívből jön, csak muszájból?
2013. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
78%
:)))))))))) jaj, de jó lett volna látni!
2013. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
76%
Nem várja el ,de természetes.Én elek fel leghamarabb ,első a kávé .)Semmiből nem tart neki is elkészítenem és azzal ébresztenem . Amikor gyesen voltam akkor is ugyanez volt a szitu ,nem éreztem tehernek.
2013. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

nem minden reggel ezt csinálja eszébe nem jutna ö fözze le és nekem hozná be. ha nem fözöm le akkor fel se kell hiába csipog az ébresztő.


ez bunkoság és meg mondtam neki. pontba délre ha itthonrol dolgozik van étel az asztalon mindent megcsinálok semmit nem segit csak elvár és kiossza a munkát



hát ma beintettem neki!!!!!!!

2013. okt. 1. 08:30
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha így szoktattad, akkor miért reklamálsz?
2013. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!