Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Féltékenység. Konfliktus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység. Konfliktus kezelés. Túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Nem biztos, de azt hiszem, hogy alacsony az erzelmi intelligenciam. Nem kezelem jol a konfliktusokat. Valahogyan fejlodnom kellene, de nem tudom, hogy hogyan.


Es akkor a tortenet:

Hetvegen eszegettunk, iszogattunk. Es atjott egy srac, aki elkezdett a felesegemmel flortolni. Ok ezelott 20 evvel jartak. En 2 poent turtem, aztan megfogadtam magamnak, hogy a harmadiknal beszelek a sraccal.

A harmadik az volt, hogy kozos popcorn. Es a parom meg a srac is egyszerre nyultak a popcornert. Aztan a srac valahogy megsimogatta a felesegem kezet. En ezt nem is lattam. Hanem a srac szolt, hogy en nem lattam, akkor ismeteljek meg. Es akkor ott kirohogtek. De a felesegem is rohogott. Na azt hiszem ez fajt es elpattantam belul.


Mondtam a sracnak csak ugy viccesen, hogy gyere-gyere akarok kint valamit mondani. Tehat a tobbiek nem sejtettek meg semmit.

Kimentunk a haz ele, es mondtam neki, hogy "nem akartam bent nyilvanosan mondani, mert nem akartam megalazni a tobbiek elott, de ha tovabbra is flortol a felesegemmel, meg piszkal, meg kirohog felallok es szo nelkul telibe vagom." Erre o, hogy csak vicc volt, vicc volt. Mondtam, hogy nem erdekel es visszamentem. O meg nem jott vissza. Elment vagy 15-20 percre. A tobbiek kerdeztek hogy mi van a sraccal, mert nem talaltak. Gondoltuk hazament. Es akkor elkezdodott a faggatas, en meg nagy nehezen kinyogtem, hogy mi tortent. Na erre belep a srac. En meg, hogy pont rolad beszelek. De azt mar tamado hangsuly-jal mondtam. A felesegem meg engem csitogat.


Erre feloltoztem aztan elmentem setalni. A felesegem meg mondta, a sracnak, hogy jobb ha most hazamegy. Ugyhogy az osszejovetelnek vege lett.


Utana meg a csaladban en voltam persze az agressziv.


Szerintetek tulreagaltam? Azota atgondoltam meg egyszer. Szolni mindenkeppen szoltam volna, de talan lehetett volna 1-2 fokkal "szelidebben".



2013. dec. 9. 09:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
Kicsit zavarosan írsz.....Túl reagálod....
2013. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%

Túlreagáltad, és tényleg agresszív vagy.

Tényleg csak vicc volt az egész.

2013. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Én nem érzem, hogy túlreagáltad volna. A feleséged nyíltan flörtölget az expasijával (kézsimogatás? utána rajtad röhögnek? ez komoly?), ha szétverted volna a fejét, az lett volna agresszív és túlreagálás.

Nem tettél semmit, csak rászóltál. Talán homokba kellett volna dugnod a fejed? Még diszkrét is voltál, nem értem, hol a probléma.


Nálam fordult már elő, hogy egy alak a férjem mellett akart felszedni, az meg meg sem mert nyikkanni. Talán ez lenne a követendő példa? Nálam majdnem válóok lett.

2013. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
9%

"hangsuly-jal"

Értitek? :D

2013. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem nem reagáltad túl, esetleg a reakciód volt nem megfelelő. Jól tetted, hogy beszéltél vele, hogy nem tűröd, hogy flörtöljön a feleségeddel, mert ezt te nem bírod elviselni. Az agresszió viszont nem túl jó módszer. Mindenképpen beszélj a feleségeddel is, hiszen ő is benne volt a játékban. Mondd el neki, hogy ez rosszul esett neki, és úgy látod, nem tisztel, kérd meg, hogy ezen változtasson. Legyél határozott, állj ki magadért de agresszió nélkül, szeretettel.
2013. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

jav: hangsullyal!


Es ne rohogj ki!!! ;D

2013. dec. 9. 10:39
 7/24 anonim ***** válasza:
66%

Azt nem értem, a feleséged ezt hogy bírja ki?


Most logikusan gondold végig. A feleséged HÚSZ ÉVE járt ezzel a fazonnal, basszus, egy fél élettel ezelőtt. Elsütött a gyerek 2 tök béna poént, és te erre féltékenykedsz meg flörtölésnek veszed?! De az még hagyján, hogy mit gondolsz magadba, de rögtön irtó agresszív és bunkó módon le is támadod, holott rajtad kívül mindenkinek egyértelmű, hogy csak viccelt.


Öcsém. Hogy tudnál ezen javítani: verd a fejedbe, hogy a feleséged nem a tulajdonod, hanem egy önálló egyéniség. Ha NETÁN valakitől kap 1-1 bókot, nem kell feltétlen szétverni az ürge fejét, mert ez csak annyit jelent, hogy a feleséged egy csinos, vonzó nő, másoknak is tetszik! Ennyi!

2013. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Én nem csak a pasassal beszélgettem volna el, hanem a feleségeddel is. Nem mondom, h nem szoktam flörtölgetni, de sosem aláznám meg a páromat azzal, h az orra előtt teszem. Egyébként ez a popcornos dolog már sztem túlment egy flörtnél.
2013. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Vele is beszeltem, csak azt mar le sem mertem irni. Utana mondtam a felesegemnek, hogy tiszteljen mar meg azzal, hogy erosebben mutatja a tarsasagban, hogy hozzam tartozik. En nem akarok csendort jatszani. Es ha hozzam tartozik, pontosan annyit varok el tole, mint amennyit en belerakok a kapcsolatunkba. Es ez nekem mar nem fer bele. En nem fogdosom mas no kezet, ha velem van. A hata mogott sem, de ha velem van, plane nem.

Azt mondta, hogy szerinte nem volt semmi es felreertettem. Es kulonben is o hagyta ott a sracot.

2013. dec. 9. 11:03
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
Láncon nem akarod hordani esetleg, hogy lássák, hogy hozzáad tartozik?
2013. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!