Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párom féltékeny a szomszédra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom féltékeny a szomszédra, (mert a szomszéd annyit kérdezett tőlem, hogy a párom szán-e rám elég időt? A párom szerint azért kérdezte ezt meg mert ki akart kezdeni velem! Szerintetek is igaz? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 13:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
igaz :)
2013. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy pasi ilyet ok nélkül nem kérdez. Szerintem is igaz.
2013. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Puhatolózik a szomszéd. Akar tőled valamit.
2013. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

A szomszédom kedves szokott áthozni kalyát, megkínál ezzel-azzal.. És is szerettem volna viszonozni a jóságát, erre a párom: "Biztos" kelleted magadat' :(

(Én soha nem adok okot a féltékenységre, mégis mindig féltékeny)Már kisajátít magának.... Nem csoda hogy a faluba senki nem jár be hozzánk :(

2013. szept. 23. 13:28
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Haha, szerintem te is jól tudod a választ, és itt csak megerősítést vársz!
2013. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%
Kalyát?? Idő kérdése és megkinál kolbásszal is.
2013. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit nem értesz. A szomszéd hord át kaját, kínálgat ezzel azzal. Gondolom teszi ezt akkor, amikor a férjed nincs otthon.

Fordított helyzetbe te mit gondolnál? Mondjuk férjednek hordana szomszédasszony finomságokat, és faggatná férjedet a magánéletedről, meg ott kedveskedne neki.

Ugye?

2013. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Tuti akar valamit. És, ha vevő vagy rá meg is kapja! :P
2013. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Akkor szokta áthozni a finomságokat, mikor a férjem is otthon van. (Én csak udvariasságból fogadom el) én csak jó szomszéd akarok lenni...
2013. szept. 23. 13:36
 10/27 A kérdező kommentje:
Mellesleg a szomszédom a háztulajdonos amit bérlűnk, szerintem azért kedveskedik, meg jó pofizik, hogy vegyük meg a házát... és nem azért hogy kikezdjen velem...
2013. szept. 23. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!