Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális ez a féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a féltékenység?

Figyelt kérdés

A férjem külföldön van, még majdnem két hónapig nem látjuk egymást. Minden nap beszélünk Skype-on, és szenvedünk egymás nélkül. Az elmúlt két hétben rendben voltam ettől függetlenül, de ma elkapott a féltékenység.

Ott vannak emberek, akikkel beszél, akik hozzá érhetnek, akikkel udvarias... megnevetteti őket, segít nekik és segítenek neki. Nem csak a hangját hallják, de láthatják minden apró rezdülését, amit nekem esélyem sincs megtapasztalni ilyen távolságból. Velem nem tud udvarias lenni (nem tudja nekem kinyitni az ajtót, stb.) és mindig fáradt, amikor beszélni tudunk. Úgyhogy most egy kicsit féltékeny lettem, hogy annyi más embernek annyival több jut belőle, mint nekem. Persze másoknak ő egyáltalán nem olyan értékes...


2013. aug. 13. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Normális, hogy féltékeny vagy, de bíznod kell a férjedben. És az, hogy mindennap beszéltek,mikor ő fáradt, az is bizonyítja, hogy fontos vagy neki, szóval nyugi! :)
2013. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Egyáltalán nem egészséges dolog. (Persze hiányzik, az oké, de ha amiatt vagy féltékeny mert másokkal beszélhet stb. akkor valami nincs rendben VELED). Javaslom nézd végig és gondolkodj el miért vagy féltékeny VALÓJÁBAN:


http://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ

2013. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom kamionozik, de én tudom h ez a vágya..akkor csinálja... előbb utóbb minden férfit haza húz a szive :)
2013. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Érthető, de én ezt nem féltékenység nevezném, hiszen nem egy vagy több nőre, hanem általánosságban mindenkire irigy vagy aki a közelében lehet. Persze, hogy néha rossz passzba kerül az ember ha már nagyon hiányzik a másik. Próbálj arra gondolni, hogy valószínűleg ő is hasonlóképpen érez, mert te is itt vagy, téged is láthatnak mások, beszélhetnek veled személyesen, míg ő nem..
2013. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon fáradt, és tudom, hogy csak azzal segíthetek a helyzetén, ha kevesebbet kell foglalkoznia velem. Úgyhogy már így is minimalizáltam azt az időt, amíg velem beszél, és csak töredékét tudjuk a napi dolgoknak megbeszélni, a rajongást is lecsökkentettük. Általában van ott mellette valaki más is (rokon), amíg Skype-ol, sosem vagyunk "kettesben".


Tudom, hogy hiányzom neki nagyon, de ő ilyenekre nem gondol, hogy én közben "mással vagyok", ha egy bolti eladóval beszélek. Vagy hogy anyukám ad puszit a homlokomra legfeljebb, és nem ő. Ő sokkal inkább ösztönlény, nem agyal ilyen hülyeségeken, mint az asszony.

2013. aug. 13. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez szerintem sem normális. Ha jól értem te nem attól félsz hogy megcsal, hanem a körülötte lévő emberekre vagy féltékeny amiért közelről csodálhatják... Nagyon cuki hogy úgy oda vagy érte mint egy tini. De ne várd a viszonzást, egy férfi agy teljesen máshogy működik. Nem fog azon gondolkodni hogy basszus, a párna hozzá érhet a Jucika arcához én meg nem... A majdnem 2 hónapot próbáld túl vészelni, ne agyalj, kösd le magad, úgy könnyebb.
2013. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem csodálják:D Legalábbis nem úgy, mint én, ez pedig segít valamit.


A Rómeó és Júliában volt egy ilyen sor: "Bár lehetnék kesztyű a kezén hogy arcát érhessem..."


Lehet csak az a baj, hogy nem is tudunk kettesben beszélni. Sokszor azt, aki mellette van, hangosabban hallom, mint őt. Egyszerűen azért, mert az a másik ember sokkal jobban szeret kiabálni... vagy csak ilyen az alap hangereje. Mire kitelefonáljuk magunkat, megfájdul a fülem, a fejem és mindketten stresszesebbek vagyunk, mint előtte. Pedig az, hogy halljuk egymás hangját, nagyon sokat segít. De ez így nagyon nem egy meghitt módja a kommunikációnak.

2013. aug. 13. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!