Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm még a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm még a kapcsolat elején közölte, hogy ritkán ( félévente 2-3 alkalom ) barátnőjével kinyalják egymást. Egyébként teljesen normális a kapcsolat. Nektek mi a véleményetek? Érdekelne, hogy ki mit gondol erről.

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nevettem. annyi h biszex, de ha én kapcsolatban vagyok nem nyalatnám ki magam mással semmi esetre sem. amúgy nem érdekelne. 20l
2012. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 pqpqpq ***** válasza:
50%

Barátnőm még a kapcsolat elején közölte,

es te ugy is belementel egy kis pinaert

te is verbeli ferfi vagy

2012. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
akkor te nem lehetsz valami jo az ágyban ha más után kell mennie egy kis nyalásért
2012. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám neki, hogy semmi probléma, de szeretném megnézni őket.
2012. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem sz.rja le.
2012. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Felajánlotta, hogy megnézhetem ha lesz ilyen legközelebb. Amúgy meg nem a pináért mentem bele, hanem azért mert azon kívül, hogy bombanő egy kiváló ember is. Több ember is ezen a véleményen van róla, meg meg is figyeltem barátai társaságában mielőtt rányomultam. Ezt csak azért írom, hogy ne jöjjön senki azzal hogy átver. Ráadásul amióta együtt vagyunk nem is volt ilyen. Csak mindig tervezi...
2012. jan. 23. 15:39
 7/15 A kérdező kommentje:
Engem spec nem zavar, de azt hogy ez normális azért túlzás kijelenteni. Megmondta a frankót, ez is valami.
2012. jan. 23. 15:41
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Gondolom nem vagy mindig mellette, ez a nyalás a barátnőjévek akármikor megtörténhet és biztosan nem köti az orrodra, hogy jaj drágám de keményen kinyaltam a barátnőmet és ő engem. Szóval te csak ne legyél olyan biztos abban, hogy nem történt meg. A másik dolog meg, a csajod bi, ha már csajra is be tud indulni. Te meg olyan csajjal smacizol..-_-

Te tudod, te dolgod. Csajod félre nyal másik csajjal te meg tűröd neki.

2012. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az ilyen lány éretlen és lesz gond vele, akkor az emiatt lesz, de nem azért, mert kinyalatja magát :))

Volt ilyen csajom, én lesz*rtam, nőre nem tudok féltékeny lenni :D

2012. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Hahaha! :-D


Ezt most elképzeltem, ahogy meghitten sétálgatva, kávézgatva vagy akármi, az első randin közli, hogy:

" Ja! Amúgy félévente kinyaljuk egymást a barátnőmmel, ugye nem gáz?"

Te meg: (Hatásszünet levegővétel után) "Ööööööö, hát, nem. Persze, hogy nem zavar. Miért zavarna. Ne viccelj, mi is szoktuk. Mármint...ööö, persze nem úgy, hanem érted. Na."


Hihíííííííííí!


Azt a puruttya lukát neki.

2012. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!