Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a férjemet?

Figyelt kérdés

nagyon elhidegültünk már egymástól. én munkanélküli vagyok sajnos, ő dolgozik. egész nap egyedül vagyok itthon, ami felemészt. munkát sehogy sem kapok, akárhogyan is próbálkozok. elvégzem a házimunkát (sütés, főzés, mosás, takarítás) maximum 2 óra alatt. és ezek után 10 óra hosszát szinte megőrülök. nem tudok mit csinálni. ő este hazajön, eszik, tv-zünk egy fél órát, vagy ő gépezik, és alszik. semmi szex. sehová nem járunk. barátaink nincsenek. legalábbis nekem senkim sincs, akivel megbeszélhetném a dolgaimat. felvetettem hogy szilveszterkor menjünk valahová bulizni, de ő nem szeretne. minden szilveszter úgy telik, hogy már 9 órakor az ágyban vagyunk és alszunk.


ha itthon is van, akkor is kimegy, tesz vesz. egyáltalán nem foglalkozik már velem. gyerekünk nincs, nem is akarok ilyen kapcsolatba. 3 éve vagyunk házasok. kb az elejétől így vagyunk. együtt élés előtt minden rendben volt.


hiába csinosítom ki magam, észre sem vesz. úgyhogy e téren nem nagyon tudok mit változtatni. nem tudom mit kellene tennem, szeretném helyrehozni, ha még lehet...


csak sajnos én hiába akarok változtatni, úgy érzem, hogy nem nekem kell, ő szerinte pedig minden rendben van így, ahogy van...


2013. dec. 12. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha szoktatok ajándékozni karácsonykor családdal együtt gondolom, akkor anyudéknak és anyósodéknak is mondd el, hogy egy közös hétvégével szeretnéd meglepni /lealkudtuk.hu, gruppi travel stb./ kb 25000 Ft, szálljanak be ők is.

Ki kell mozdítanod, mert tényleg olyan unottnak és beletörődöttnek tűnik abból amit írsz.

2013. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
És ha konkrétan próbálkozol nála, bújsz, szeretgeted, akkor hogyan reagál?
2013. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Pedig a munkahely a megoldás.Voltam ilyen szituációban.Fél évig otthol,egyedül.Párom lese tojt.Aztán nagy nehezen lett egy munkahelyem,igaz csak egy gyárba.Mindennap kicsinositva mentem,volt miért felkelnem és rengeteg barátom lett akikkel eljartam ide oda munka után.És akkor kezdett a párom rámfigyelni.Látta rajtam hogy boldog vagyok és lett kedve haza járni
2013. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

10 óra hosszát nem csinálsz semmit?

Már találhattál volna magadnak hobbit, a munkaügyi hivatal is szokott tanfolyamokat (szakmai, nyelv) szervezni, ingyen. Eljárhatnál könyvtárba, vagy segíthetnél valamelyik karitatív szervezetnél, ahol te is emberek között lennél.

Vannak csoportok, kézműves klubok, nem hiszem el, hogy nem találod fel magad egyáltalán.

2013. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a férjed belefáradt abba ,hogy évek óta csak ő húzza az igát ... Valaki már leírta ,nagyon helyesen .. ha látná benned a szándékot ,hogy változtatni akarsz ,biztos más lenne a helyzet .. Menj el a munkaügyibe ,végezz el legalább tanfolyamot ...

Hol éltek ,hogy ennyire nincs munkalehetőség ? Már nem kötekedésből kérdezem ,de legalább részmunkaidős állást biztos találnál ,vagy egy Mc Donaldsban ,akár konyhai kisegítőként valahol ...mindegy az hogy mi ,nem szégyen a munka !

2013. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tõle, hogy szeret -e még és valóban szüksége van még rád?
2013. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak te látod ilyen sötéten a helyzetet. A párod egész nap dolgozik, mikor fáradtan megy haza akkor már valószínűleg csak pihenni akar és semmi mást. Nem biztos, hogy elhidegült tőled, talán tényleg csak fáradt. Én csak egyszer végeztem el párom munkáját és egyből rájöttem hogy nem miatt zombi itthon, hanem mert olyan munkája van amitől estére befásul az ember. Neked viszont rengeteg időd van butaságokon agyalni és nemlétező problémákat generálni, próbálj elfoglaltságot találni. Ha mást nem tarts csirkéket és add el a tojást, ez is egy bevételi forrás. Vagy írd ki a kapura hogy vasalást vállalsz.
2013. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szabolcs megyében élünk, egy kis faluban. elhitetitek, hogy naponta 5 helyre küldöm az önéletrajzom, de még csak választ sem kapok. úgyhogy ebbe ne is menjünk bele. én tudom hogy mindent megteszek de nem sikerül. tanfolyam lett volna, de lebeszélt róla, mert minden nap 100 km-rel arrébb kellett volna utaznom, és akkor ki csinálta volna a házimunkát?
2013. dec. 12. 15:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi hagyományos családmodellben élünk, a párom dolgozik. Én viszont itthon még egy percet nem unatkoztam és soha nem végeztem két óra alatt a házimunkával. Minden nap mosok, vasalok, főzök, takarítok, nyáron ugye pluszban hozzájön a kert, én festem a lakást, ha kell fát hordok be vagy fát vágok, sövényt nyírok, ültetek a kertben, télen pedig a bent elmaradt dolgok jönnek, átpakolom az összes szekrényt, kitakarítom a pincét, vagy ha végképp annyira unatkoznék akkor nekiállok valami új sütit sütni a páromnak. Mivel itthon mindent én csinálok, hogy a páromnak munka után már csak pihennie kelljen, bőven kiteszi a napi 8-10 órát az elfoglaltságom. Szerintem ha mást nem nézz körül az udvaron, biztos találsz valami javítanivalót amivel lekötöd magad. Az unatkozó embernél nincs rosszabb, eltolja a kedvedet és teljesen felemészt, így még a kisugárzásod is más lesz. Talán a párod is ezt érzi, ezért nem olyan közvetlen.
2013. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Bár most épp tél van, de tavasszal itt az ideje hogy termelj vmit a kertben. Gondolom van kertetek, ha egy kis faluban éltek. Most pedig állj neki megtervezni, hogy mit ültetsz és olvass utána hogyan kell. Ezenkívül kezdj el online tanulni nyelvet vagy akármit, van ezer tanfolyam. Ha van könyvtár, iratkozz be. Tanulj meg varrni, maradék anyagokból csinálj patchworkot, add el. Lényeg h csinálj valamit, aminek van haszna mert így nem csoda ha nem értékel a férjed, hisz nincs mit. Más munkanélküli nőkkel alakítsatok álláskereső klubot. Lehet h vki saját magának nem talál, de tud vmi neked valót.
2013. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!