Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Nem szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem szeretném elveszíteni a férjemet! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Imádjuk, szeretjük egymást, de amióta a kislányunk betöltötte az 1 évet azóta minden megritkult. Miután elalszik a pici, suttogva tudunk beszélgetni, hiszen minden neszre felkel. Van hogy tv-t se nézünk, hanem egyből alszunk. De altatás közben se beszélgetünk, mert akkor sosem aludna el. Ölelgetések, puszilgatások nagyon ritkán vannak. A párom úgy fogja fel ezt a dolgot, hogyha én nem mondom, vagy nem ölelem, akkor ő sem mondja hogy szeretlek és ő sem ölelget engem. Van, hogy úgy telnek el a napok, hogy nem öleljük meg egymást és nem pusziljuk meg egymást. Szüleimmel együtt élünk. Előttük eszemben sincs ölelgetni, puszilgatni. (alapból se vagyok az a nyáladzós fajta) Sehova nem járunk el pl vacsorázni, Mc Donald's, semmi egyéb apró kiruccanás nincs az életünkbe. Az életünket sajnos teljesen megkeseríti a férjem munkahelye. (Váltásról semmi esély nincs. Már hónapok óta önéletrajzokat adjuk be és küldjük el új munkahelyekre, de semmi válasz sehonnan.) Őt szinte lehetetlen felvidítani, mert mihelyst eljön a munkába indulás előtti nap, már agyilag ott van. Itthon a szüleimmel való kapcsolat se 100%-os. Beszélgetni a férjemmel, csak akkor tudunk nyugodtan, ha elmegyünk sétálni. Mert itthon mindent hallanak.

A kollégiumi időszak alatt (egy fősulira jártunk és egy koliba és szobába laktunk) élettel teli volt a kapcsolatunk. Öleltük, puszilgattuk egymást, nevettünk nagyokat, bohóckodtunk. De az utóbbi hónapokban semmi ilyen nincs. Imádom, szeretem, meghalnék a férjemért és ő is értem! Szerintetek mi lehet a gond? Milyen programot vezessünk be? Jelöljünk ki napokat, amikor ez a nap a nevetésről fog szólni, a másik nap az ölelgetésről stb stb.


2013. okt. 7. 19:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Szóval a szüleidnél laktok és egy szobába szültetek gyereket, most pedig csodálkozol hogy nincs házaséletetek? Ugye rosszuk értelmeztem a kérdést?!
2013. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem külön lakás kellene nektek ahol a picinek is lenne külön szobája és nektek is és ott nyugodtan együtt lehetnétek :)

nem tudom mennyire megoldható ez a dolog??

2013. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem elöre kellett volna gondolkodni, hogy semmire, a szülökhöz egy szobába ne szülj gyereket.


Most csak azt lehet, hogy kerestek elöször munkát, utána meg albérletet.

2013. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Na de jó...megjöttek a lepontozók akik szerint a szülők nyakára szülni és a gyerekkel egy szobában szexelni normális...:/
2013. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Valóban nem ideális éppen a körülményetek, de valami jó is van benne - ha anyukádék is kaphatóak rá. Egy 1 éves gyermek már nem olyan pici, hogy ne lehetne egy-egy estére a szülőkre bízni. Vegyetek neki egy felfújható kiságyat, s ezen az estén a mamáék szobájában alhatna. Vacsora, mozi,színház után csendben belopóztok a szobátokba, s tiétek a nyugalom. Persze ehhez megértő szülők kellenek, nem kötelességük, de lehet, hogy együttműködnének, hogy ne hidegüljetek el teljesen egymástól-
2013. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Én nem azt feltételezem, hogy a szülőkkel egy szobában élnek, csak egy házban, vagy lakásban. Ilyen van. Nekünk is két gyermekünk volt már, mire felépült a házunk, addig a szüleimnél éltünk, tágas házban, de egy légtérben. Örökké hálás leszek nekik, hogy ehhez hozzájárultak,mert nagy alkalmazkodást kívánt mindenkitől.Ők is segítettek rajtunk, de mi is rajtuk. Annyira imádták őket a gyerekeink, hogy már külföldi utazást is bevállaltunk, s nem volt semmi probléma az egy hét alatt.
2013. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg nem a legideálisabb élethelyzet. Mondjuk szerintem az egy szoba nem gáz, sok gyerek alszik a szüleivel egy szobában, amíg kicsi. Viszont az nagyon nem jó, hogy nem tudtok beszélgetni, hogy a szüleid hallgatóznak, hogy nem a legjobb a viszony. Pedig ki lehetne használni egy kicsit ezt a helyzetet, szülőkre bízni a kicsit, és elmenni kettesben kicsit. De a leírásod alapján ez nálatok nem így működik. Valószínűleg a költözés lenne a legjobb megoldás. Az is lehet, hogy segítene, ha vissza mennél dolgozni, mert kicsit tehermentesítenéd a férjet, nem lenne annyira stresszes, hogy nem ő a családfenntartó. Ha annyira rossz a munkája, és a tied esetleg jó, akkor jöhetne ő gyedre/gyesre is.

Egyébként a gyerek születése utáni első év a legtöbb párkapcsolatot megviseli, sokat kell tenni azért mind a két félnek, hogy átvészeljék.

2013. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Emeletes házunk van. Mi fent lakunk, a szüleim viszont lent, csak a konyha közös, de már azt is alakítjuk kifele, hogy az emeleten is legyen konyha.
2013. okt. 7. 20:15
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem kérek a "nem kellett volna a szülő nyakára szülni" szövegből!!!!!! Ugyanis, mi az elejétől fogva így terveztük, hogy itt fogunk lakni.
2013. okt. 7. 20:16
 10/26 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy egy szobába lakunk a szüleimmel, úgyhogy örülnék neki, ha leszállnátok erről a témáról. Én őszinte, komoly válaszokat vártam, bizalommal fordultam hozzátok, de ezzel ellentétben le van fikázva, hogy én biztos egy szobában alszok a szüleimmel, és ezt a témát úgy kifirtattátok, hogy már jobban nem is lehetne! Ahelyett, hogy tényleg komoly választ írnátok a kérdésemre. A kérdésemre kérnék választ! Köszönöm!
2013. okt. 7. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!