Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha idáig mindenki szidta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idáig mindenki szidta a férjemet most miert mondják hogy el ne váljak mert ott vannak a gyerekek nélkül?

Figyelt kérdés
Sokáig megalkudtam a gyerekek miatt ,de már képtelen vagyok erre tovább.
2013. okt. 18. 09:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ó most látom mit írtam... szóval mivel itt vannak a gyerekek.
2013. okt. 18. 09:21
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, próbáld meg újra.
2013. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz válni, mit tett a férjed?
2013. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit érthetőbben fogalmazd át.
2013. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy párkapcsolati tanácsadót, aki segít végiggondolni, menthető-e még ez a kapcsolat. Utána pedig TE döntsd el, mit fogsz csinálni.

A rokonok biztos jót akarnak, de ők csak a partvonalon állnak.

2013. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Jo ideje csak a gyerekek miatt vagy vele? Akkor valj el!!! Az en szuleim is sokaig huztak miattam es azok az evek a foldi pokol volt mindenki szamara. Majd mikor lezajlott a valas megnyugodtak a szuleim is,nem volt feszultseg tobbet. Engem meg mindenki szeretett tovabbra is. Ha mas nem tart ossze titeket,csak a gyerek,akkor valj el,ezt egy gyerek szemszogebol tanacsolom. Es neked is csal egy eleted van,azt eld vidaman,a gyerekek is boldog anyukat es apukat akarnak! Ne felj valtoztatni,csak az visz elore!
2013. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mások "szidják" mások "mondják " -de az életedet te éled. Te tudod a legjobb döntést hozni. Ehhez elmélyülés kell, magadba figyelj, és ne arra, ki-mit mond.
2013. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, hogy akarsz-e / tudsz-e változtatni a kapcsolatotokon. Ha a válaszod nem, akkor a gyerekek miatt nem szabad maradni egy rossz házasságban.
2013. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha el akarsz válni, elválsz. Ha vele akarsz maradni, vele maradsz. Ehhez másnak semmi köze sincs, csak neked.

Szedd össze magad, legyen elég önbizalmad és akaraterőd.

Csak a gyerekek miatt ne maradj a férjeddel, neked is csak egy életed van, jogod van a boldogsághoz.

Ne mások véleményéhez igazítsd az életed, hanem a sajátodhoz.

2013. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kívülről tanácsot osztogatni bárki tud,viszont döntened neked kell.Ha már nincs vágy és szerelem,és a szeretet se elég,akkor csak a gyerekek miatt nem muszáj szenvedned egy halott kapcsolatban.Te tudod,mit érzel és min mentetek keresztül,ennek fényében dönts.
2013. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!