Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem akarom elveszíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom elveszíteni a férjemet, de a családomat sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párom hosszú idő után az ország másik felében kapott munkát.

Két választásom van:

1. Vagy vele megyek és a családomat csak ritkán látom.

2. Nem megyek vele és benne van a pakliban, hogy megcsal.


Teljesen tanácstalan vagyok... Segítenétek döntenem?


2013. nov. 29. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Most már elsősorban a férjed a családod. Nem egészséges, ha nem tusz leválni a szüleidről.
2013. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
hát én a férjemért elköltöztem az ország másik felére.. nem volt kérdés... ő a férjem...
2013. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország nem olyan óriási, meg lehet oldani a hazajárást szinte bárhonnan bárhová.
2013. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek nem is kellett volna felmerülnie.A kettes pontnak meg főleg nem.Miért indulsz ki abból hogy megcsalna ha nem mész vele? Azért kellene vele menned mert őt szereted és ő a férjed,nem azért mert nem bízol benne és azon agyalsz hogy mi lenne akkor ha.....
2013. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
És te nem dolgozol? Téged nem köt ide munkahely?
2013. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekem itt van munkahelyem ahol jól érzem magam és nem biztos, hogy ott kapnék munkát. Az lenne a legjobb ha egyedül menne, de félek, hogy beleszeret valakibe.
2013. nov. 29. 22:14
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
4-esnél a pont... ne azért menj vele nehogy megcsaljon... elárulom ha akar akkor is meg fog ha ott vagy :) de ha csak ezért mész jobb ha már most beadjátok a válókeresetet... mert ennek a házasságnak semmi értelme...
2013. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Vidd az egèsz családodat is a fèrjed nyakára
2013. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha eleve ettől félsz, akkor nem bízol benne, a házasságotok fabatkát sem ér.. szerintem... Maradj itthon szerintem. Mert mi lesz, ha elmentek, ő mégis beleszeret valakibe, te meg ott állsz állás és férj nélkül? Hmm?
2013. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha nem mész vele, de egyáltalán felmerülnek ilyen kétségek, akkor annak nem lesz jó vége.


Eleve kételkedsz a férjedben, felnőtt nő létedre nem tudod hol vannak a prioritásaid. Hozzámentél, gondolom úgy voltál vele, hogy kitartasz mellette életetek végéig. Jön az első nehézség, és rögtön kétfelé mennél. Nem vagy biztos magatokban.


Neked hogy esne, ha ő tartaná fontosabbnak a szüleit nálad fordított esetben?

2013. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!