Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan hozzam rendbe a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam rendbe a kapcsolatunkat? Teljesen elhidegültünk egymástól.

Figyelt kérdés

A párom már nem foglalkozik velem, nem kezel nőként. Szex már hosszú ideje nincs közöttünk, ő nem közeledik, ha én közeledek ő fáradtságra hivatkozva elutasít. Biztos nincs senkije, mert mindig itthon van és a barátai is hozzánk járnak át beszélgetni.

Szerencsére a gyerekekkel még foglalkozik, de a velük töltött idő is jóval rövidebb lett és a türelme is hamarabb elfogy.

Valóban volt és van is idegeskedésre okunk, de egyik sem olyan kilátástalan, ami miatt ennyire aggódhatna és ő nem is az a típus aki rágná magát miatta, sőt a nagyobb bajokkal nem is foglalkozik, inkább a kicsikből csinál ügyet.

Már nem tudom mit tegyek, hogy változzon valami, mert nekem így nagyon nem jó, szerinte viszont csak az a baj, hogy én nyaggatom őt kitalált problémákkal.


2013. dec. 13. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Elmondod neki ugyanezeket a problémákat, és megkérded, hogy szándékában áll-e rendbe hozni a kapcsolatotokat.

Ha nem látod rajta, hogy kezét lábát töri az igyekezetben, akkor hagyd a fenébe az egészet! Egy kapcsolathoz két ember kell. Az nagyon kevés, hogy csak te akarsz ezen változtatni.

2013. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dolgozik, hogy mindig otthon van?
2013. dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáljatok közös programokat csinálni, legyetek egy kicsit csak ketten. Idézzétek fel milyen volt fiatalnak lenni, a gyerekeket ha lehet, addig kicsit passzoljátok le.
2013. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Új frizura, esetleg új hajszín, új ruhák, legyél csinosabb, vagy "másabb" mint amit megszokott. Járj el barátnőzni, szórakozni. Ha ettől sem leszel érdekesebb, akkor nem érdemes az ő kegyeit keresned..
2013. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk teljesen ugyanez van!!!!Van kedved privátban beszélgetni?
2013. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszállok...úgy látom összebeszéltek a férjeink:/ az enyém is elvan a langyos kaksiban, csak én tipródom...
2013. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotokban nincs intimitás (ez nem a szex), nem tudtok őszintén beszélgetni. Ha ez így megy tovább, akkor nem lehet rendbe hozni. Itt már csak a gyökeres változás segít, vizsgáld meg nagyon önkritikusan, te mit tettél azért, hogy intimitás legyen. Miért érzi nyaggatásnak? Hogyan tudnád erőszakmentesen elmondani neki, ami bánt? Ilyenkor segíthet a párterápia, de csak akkor, ha mindketten akarjátok még rendbe hozni.
2013. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most nem dolgozik, élvezi a szabadságot, majd februártól lesz munkája.

Hiába próbálok vele beszélni, szerinte minden a legnagyobb rendben csak én csinálok a bolhából elefántot.

2013. dec. 15. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!