Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt valaki nászúton Alaszkába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki nászúton Alaszkában? Párom oda szeretne vinni, ti mit szólnátok hozzá, én inkább tengerpartra vágyok.

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 13:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is mehetek???? Vagy inkább csak én helyettetek? :)Én örülnék naki, nagyon szép lehet, de én csak nyáron mennék.
2013. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Elképzelek 600x érdekesebb helyet Alaszkánál. Hatalmas, ritkán lakott hely, nyáron ugyan szép, de ugyanazt a szépséget a svéd fjelleknél, vagy a norvég hegyekben eléred,..---olcsóbban. Sosem ütne belém az a lökött vágy, hogy Alaszkába menjek nászútra.
2013. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%

Én imádnám! :) Tengerpartra tényleg bármikor el lehet menni sima nyaralásként.

De ha neked nagyon nem tetszik, akkor beszéljétek át még egyszer és próbáljatok olyan helyet találni, ahogy mindketten jól éreznétek magatokat.

2013. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Én maximálisan vízpart párti vagyok, de Alaszkába én is szívesebben mennék, mint tengerpartra! Oda tényleg mehettek bármikor :)

Hacsak nem Balit és Alaszkát kéne mérlegre tenni, én tuti Alaszkát választanám :D

Ha Bali is szóbajöhet, hááát, akkor necces :)) De ha anyagilag futná rá, én valszeg engednék és mennénk máskor Balira :)

2013. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Örülnék neki :) Mi is "hideg" nászúton voltunk márciusban, Stockholmban, de szívesebben mentünk volna feljebb is. Mondjuk a sors úgy hozta, hogy azon a héten Stockholmban melegebb volt, mint itthon, de ez más kérdés :D Mi nem akartunk tengerpartra menni, nem szeretjük annyira a meleget, sokkal különlegesebb egy ilyen kirándulós nászút! :)
2013. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
én repesnék örömömben. Tengerpartra mehetsz horvátba, görögbe, de Alaszkába??? az azért nem mindennapos :)
2013. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Alaszka annyira nem vonz, de ha hideg helyre kéne mennem, akkor Skandinávia mindenképp megérne egy misét :)

tengerpartra bármikor eljutsz, Horvátország közel van, és nagyon szép, de ilyen különleges alkalom csak nagyin ritkán adatik meg, élj vele!

2013. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Alaszkában is van tengerpart :-)
2013. dec. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tengerpart, hagyjuk már... Klisé, meg oda annyiszor elmehetsz.
2014. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!