Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem miattam kezdi el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem miattam kezdi el unnepelni a karácsonyt. Mit tegyek hogy felejthetetlen legyen számára, és megszeresse?

Figyelt kérdés
A szulei Jehova Tanúi, így o ugy neevelkedett, hogy soha nem is unnepelték, o azonban nem keresztelkedett meg ebben a vallásban. Most úgy dontott fogja unnepelni a karácsonyt, mert tudja hogy én mennyire szeretem, és fontos nekem. Eddig csak megajándékoztuk egymást, de nem volt semmi extra, most viszont már egyutt lakunk és ez lesz az elso igazi kozos karacsonyunk. Hogy tegyem számára felejthetetlenné?
2013. dec. 15. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Muszlimként én is néha rákényszerültem arra, hogy együtt karácsonyozzak másokkal. Hidd el, ha ő erősen vallásos, és csak miattad karácsonyozik, akkor a számára nincs olyan jelentősége, mint neked. Bármit is csinálsz, nem lesz felejthetetlen. Legalábbis nem a karácsony miatt. Sőt, talán még belül kicsit fezsengeni is fog, hogy a hite ellen cselekszik.

Nekem is bejött a karácsony, mert szeretem a mákos bejglit, meg a szaloncukrot, de maga a karácsonyi feeling egyáltalán nem hatott meg.

2013. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Én is az elsőnek adok igazat. Süssél finom sütiket, ha szeret sütni akkor ő is segíthet, ha szeret barkácsolni, díszíthetitek együtt a lakást. Ez a nem vallásosoknak a szeretet ünnepe. Nem kell, hogy Jézusról szóljon. Az a lényeg, hogy boldogok legyetek, nem az hogy imádja a karácsonyt! De én a helyedbe azért megkérdezném tőle. Ha utálja ezt a dolgot, és semmi kedve nincs keresztény szokásokhoz, akkor ne erőltesd. Az ajándéknak sincs szerintem semmi jelentősége, egy hétköznapon ugyanúgy megajándékozhatod.
2013. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ugy egyeztunk meg, hogy számunkra ez nem lesz egyházi unnep, tehát még véletlenul sem fogunk Jézus szuletésérol megemlékezni vagy a leendo gyerekeinknek ezt tanítani, hanem a család, szeretet unnepe lesz, mikor prulunk annak hogy ismét egy évet egyutt lehettunk a szeretteinkkel.
2013. dec. 15. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: akkor fogjátok úgy fel, hogy ez két olyan munkaszüneti nap, amikor együtt lehettek. Főzzetek-süssetek finomakat, nézzetek meg valami jó filmet, és örüljetek annak, hogy együtt vagytok. :)
2013. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltess semmit (pl.:fadíszétés együtt),amihez kedve van,abba úgyis bekapcsolódik.De biztosan élvezni fogja azt a meghitt,szeretetteljes hangulatot,amit teremtesz majd!:) Finom ünnepi ételek-italok,fények-csillagszórók-gyertyák szeretet és kedvtelés.Ezekkel nem lehet mellé lőni,nyugi!:)
2013. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!