Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi volt a sorrend?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi volt a sorrend? (esküvő, saját lakás/ház, gyerekvállalás)? Szerintetek melyik a legideálisabb?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 13:13
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, szerintem is az a legfontosabb, hogy szeretjük egymást és boldogok vagyunk. :)
2013. dec. 18. 13:22
 12/35 anonim ***** válasza:
62%
2-es vagyok, tényleg nem volt vicces, mert nálunk így zajlott. De már örülök, mert sokkal jobb életem van azóta. A jelenlegivel pedig majd kiderül a sorrend, elvileg költözés előtt állunk.
2013. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
60%

Nekem volt lakásom, de nem ott laktunk, viszont egy héttel az esküvő után elköltöztünk abba a városba ahol a lakás van, de még kellett egy hónap mire be tudtunk költözni a lakásunkba, mert meg kellett várni az albérlő felmondási idejét.


Szóval: esküvő-lakás-remélem hamarosan baba is lesz:)

2013. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
78%

lakás-esküvő-gyerekvállalás


Mi eddig a lakásnál tartunk, de ha minden jól megy (bár nem rajtam múlik :) ), akkor jövőre eljegyzés, rá 1 évre esküvő, aztán gyerekvállalás. :)

2013. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Bocsi 12-es. :)
2013. dec. 18. 13:29
 16/35 A kérdező kommentje:
Amúgy ki mennyi ideig gyűjtött saját lakásra?
2013. dec. 18. 13:30
 17/35 anonim ***** válasza:
57%
Nagy nagy szerelem, összeköltözés, most várjuk a babát, esküvö meg majdegyszer :) nem úgy ahogy a nagykönyvben megvan irva, de hát ha sietett a babuci, akkor változnak a tervek :)
2013. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Mindenkinek sok boldogságot kívánok!
2013. dec. 18. 13:37
 19/35 anonim ***** válasza:
63%

13-as vagyok. Mikor meghalt nagyikám a tőle örökölt pénzből vettem egy lakást, aminek felújjításában anyáék segítettek, úgyhogy magára a lakásra nekünk nem kellett spórolni, nagyon nagy segítség, hogy így tudtuk kezdeni az életünket.


A nászajándék pénzből felújjítottuk és minimálisan bebútoroztuk. Mire minden helység olyan lett amilyennek szerettük volna és minden bútort siekrült megvennünk vagy megcsináltatnunk az még egy év volt. Szeptemberben lettünk kész mindennel, úgyhogy most már csak élvezzük. Magával a lakással mi nagyon lassan haladtunk, mert hülye igényeink voltak pl. a konyhába piros munkalap és szinte mindent rendelni kellett.


Én nagyon szeretem a lakásunkat, nagyon szeretek itt lakni.

2013. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%

sajàt lakàs, kocsi,utazàs,eskuvő,gyerek.


ehhez kèpest :sajàt autò, lakàs,utazàs,kutya,gyerek,esküvő....

nem dőlt össze a vilàg, hogy hamarabb jött a mano mint az esküvő...


ès mèg mindig fiatalok vagyunk ami nagyon jò :-D :-D

2013. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!