Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam meg a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a férjemnek, hogy szeretnék, egy kis önállóságot?

Figyelt kérdés
Három éve lakunk együtt és nála megvan szokva,hogy anyuci meg apuci mindent elintéz helyette meg elé tesz.Ezzel nincs semmi bajom,csak ebből fakad az,hogy nincs önálló nyálam mindent megoldanak meg kigondolnak helyettem és még parancsolgatnak is,és rám is förmednek,ha esetleg más a véleményem mint neki,meg az anyjának.Most például kint van külföldön és babát várok és ide lettem paterolva az anyjáékhoz mert,hogy legyen rám figyelve mert ugye most múltam 6 éves és itt kell lennem a kényelmetlenségbe,anyós olyan mint egy kém,minden lépésemről telefonbeszélgetésről tudnia kell és nagyon nem érzem jól magam,az nem érdekli,hogy nekem kényelmetlen csak legyen rólam beszámolva,arról nem is beszélve,hogyha itthon van akkor is csak aludni jár haza ugyanúgy egyedül vagyok.Hogyan kezeljem ezt a helyzetet,mert lassan megfojtva érzem magam szeretnék én dönteni arról,hogy mikor,hol,kivel,mit csinálok persze egészséges keretek között,csakis úgy ahogy fordítva is igaz.Ami persze abból áll,hogy mindenre bólogatok ami az ő agyából kipattan.Kicsit berágtam.
2013. dec. 18. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az elején rontottad el.


te sem vagy a helyzet magaslatán, ha ilyeneket írsz: " mert ugye most múltam 6 éves"


Ezt már elrontottad, mert belementél egy ilyen helyzetbe.

Innen nehéz kilépni, de nem lehetetlen. Legyél határozott és önálló. Ha ez nem megy, akkor így jártál.


Hányszor kell még leírni azt, hogy gyerekszülés, házasság előtt ismerd ki a másikat?


Agyam eldobom, hogy nők még mindig belemennek egy ilyen kiszolgáltatott helyzetbe.

2013. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélsz a párocskáddal, megmondod, hogy "idefigyelj drágám, gyerekünk lesz, önálló életet akarok, és nem azt, hogy minden fingásom után nyomozzanak. Külön család vagyunk, és kész." Kb ugyanez a szöveg anyóssal is, csak a "drágám" szót cseréld ki.
2013. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
De miért hagyod ezt? S hogy mondd meg? Így, ahogy nekünk, ahogy gondolod. Ha látod, hogy önálló ember volnál, nem báb, akkor viselkedj úgy, intézd a saját dolgaid, ne hagyd, hogy más Rád kényszerítse az akaratát. Nekem próbálna valaki parancsolgatni :D
2013. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját életének a kovácsa... ha eltűröd, meg is érdemled. Másrészt: ez a pasi a te választásod volt...
2013. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Tudtad hogy ilyen, és te gyereket szülsz.......miért pont magyar letteeeeem??:(
2013. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Állj a férjed elé és mond meg neki kerek perec, hogy nem vagy kiskorú, és nem akarsz az anyjáéknál lakni, ilyen egyszerű az egész. Előtte hol laktatok, oda lettél paterolva?

Azért az is furcsa, hogy a párod odapaterolt, ebből az jön le nekem, hogy nem bízik benned eléggé vagy lehet, hogy rosszul érzékelem?

2013. dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Kedves 5. Hidd el máshol is van bőven anyuci, apuci kicsi fia, tudnék mesélni
2013. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha három éve tűröd, és eddig nem szóltál, akkor a te hibád.

Mi az hogy oda lettél paterolva? Szólsz: nem megyek, kész, ha valami baj van, akkor hívok mentőt, amúgy meg tudom oldani.

Persze, hogy életképtelennek gondolnak, de nem nyitod ki a szádat!

2013. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, állj végre sarkadra. :)
2013. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Beszélj a férjeddel. Ha nem változik a helyzet, pakold össze a cuccod, és húzz el onnan. Biztos van egy barátnő, vagy a szüleid, akihez mehetnél....akárki.


Én bele is döglenék ha így kellene élnem. Nekem kell hogy barátnővel, baráttal elmenjek néha beülni valahová dumálni vagy valami. Tudod, levegő.


Amúgy meg, ha nem tudsz rögtön eljönni, és el akarsz menni valahová, nem vagy köteles beszámolni róla az ősöknek. Fogod magad, és mész. Aztán anyuci árulkodjon csak nyugodtan...ki nem szarja le?


Vagy kitörsz, vagy belesüppedsz a posványba. Te döntöd el.


Ha esetleg az van hogy te nem dolgozol, akkor sincsen joga így bánni veled.


27/N

2013. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!