Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a férjemnek mástól lesz gyereke!?

Figyelt kérdés

A férjemmel 11 éve vagyunk együtt, két gyermekünk van.

Ő magas beosztásban van, és gyakran utazik, külföldi utakra is. Legalábbis eddig ezt el is hittem.

Kiderült, hogy 1 éve együtt van valakivel, akibe szerelmes és ez a lány 7 hónapos terhes. Ordítani tudnék, annyira magam alatt vagyok. Azt mondja, vele akar lenni, mert megvéltoztatta az életét, már mindent másképp lát, vidéken akar élni, a gyerek szerelmük gyümölcse, stb. Mint valami hippi.

Nagyon csalódtam, és nem tudom mit tegyek. Mit mondjak a gyerekeknek? Váljak el azonnal? Járt már így valaki?


2013. nov. 24. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Uh, ez nagy pofon lehetett, ezek engem annyira elszomorítanak, hogy ilyen megtörténhet.

Ha másra vágyott akkor miért melletted csinálta titokban gerinctelenül??!

Válj el, és ezek után úgy viszonulj hozzá és viselkedj vele, ahogy érdemli...

Kitartást :-(

2013. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Nagyon át tudom érezni a helyzeted. Voltunk hasonlóban.... Még biztos a kezdeti sokk miatt írtál így,illetve ezt látom ki az írásodból. Bármiben tudok segítek,írj nyugodtan! Már ha csak ide kiírkálod a kavargó érzéseidet ezzel az egésszel kapcsolatban,már az sokat segít abban,hogy tisztábban lásd ezt a képet és megkönnyebbülj. Ez egyfajta "ordítás" amire most szükséged is van.Kitartást,erős vagy!
2013. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nálatok hogy alakult? Semmire nem tudok most gondolni, legszívesebben elzavarnám a fenébe, megverném, dühös vagyok nagyon. Nem érzem azt, hogy tudnám vele folytatni.

Mindez pénteken derült ki, szombaton pedig már el is ment, mert segít tanulni a lánynak. Megőrülök.

2013. nov. 24. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk azért más volt a helyzet,de amúgy sem lehet két-két ember Életét összehasonlítani....

Most foglalkozzunk a Te eseteddel.Azt nem értem,hogy a Férjed nem is kéri hogy folytassátok nem? "Nem érzem azt, hogy tudnám vele folytatni" <-> "már el is ment".

Azt,hogy hogy "derült ki" elmeséled?

2013. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Úgy ment el, hogy itthon lakik, de átment hétvégére. Nem beszélt arról, hogy próbáljuk újra, ezt csak írtam, hogy ha belegondolok, hogy tudnék-e, akkor a válasz nem. Mert sokszor vissza akarnak jönni a férjek, ezt tudom.

Úgy derült ki, hogy elmondta, mert már kevés az ideje.

2013. nov. 24. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem, miért kérdés hogy válj-e. Azt írod a férjed, el fog költözni, vidéken fog élni a szeretőjével és a gyerekével. Ha ő nem is indítja el a válást, szerintem nem kérdés, neked meg kell-e tenned.


A gyerekeknek mit mondja? Egyenlőre semmit. Beszéljen velük a férjed. Ha ő nem hajlandó rá, akkor (életkoruknak megfelelően) az igazat.


Nagyon sajnálom, hogy ezt tette veled :-(

2013. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mondom,hogy még sokkban vagy!:) Össze vagy zavarodva. Ez ilyenkor teljesen normális mármint az amúgy teljesen abnormális helyzetben. Majd idővel letisztul minden.
2013. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

OFF: Na az ilyen helyzetek riasztanak engem el a házasságtól.

ON: Mondanám, hogy addig üsd, amíg lélegzik, de inkább hagyd. Magaddal törödj. Te és a gyerekeid legyetek rendben és minél kisebb lelki "sérüléssel" usszátok meg ezt az egészet. Tudom, hogy nehéz és valószínűleg nehéz is lesz még egy ideig. Elcsépelt amit mondani fogok, de hadd menjen. Legyen tartásod, ami a férjedből hiányzik.

2013. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!