Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » ELmondjam a férjemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELmondjam a férjemnek?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő: fèrjem 3 honapja külföldön van. Munka miatt..mindig aztmondja 2 hèt múlva jön. Elèg necces helyzetbe van a munka miatt..tudom hogyha tudna jönne..nem vonom kètsègbe a szavàt..DE! Mindeközben Èn 26 èves felnött nő vagyok..szüksègem van a férjemre. Hiányzik nagyon hogy itt legyen velünk(2 éves kicsink van). Falat kaparom már annyira vágyok egy jó szeretkezèsre.. Ma vittem ki a szemetet és lealltam dumálni a nem mellesleg nagyon jókèpű szomszèddal..érdekes eddig az sem tűnt fel hogy jókèpű..de ez a 3 hónap szexmentesség ilyen. Na mindegy. Règebben is beszèlgettünk kutyafuttaban most meg leragadtam egy óran at hülyèskedni. A végère tűnt fel hogy a hülyèskedès közben ő àtváltott csajozó üzemmódba. Amikor feltünt rövidrezàrtam és eljátszottam hogy rohannom kell..nyujtotta a kezèt mondom biztos kezet akar fogni..de ehelyett megfogta két kézzel és kezet csókolt nekem..az egész annyira gagyi filmbe illő jelenet volt hogy ha vki ezt meséli kiröhögöm..most meg ugy érzem hogy legszívesebben átmennék és leszaggatnàm a ruháit...(persze nem fogom megtenni) már a gondolattól is büntudatom van. Szerintetek elmondjam a férjemnek mit váltott ki belőlem ez a férfi vagy ne idegesitsem..mert ugy sem fog semmi..azért ugy gondolom ellen tudok állni az állatias ösztönöknek és hű feleség maradok..
2013. nov. 23. 19:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
87%
Ha továbbra is nyomul, akkor mindenképpen. Viszont még a jelenlegi helyzetedben szerintem nem kell. Csak felesleges idegeskedés lenne belőle.
2013. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
dugni fogsz a szomszéddal 1 héten belül
2013. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%
Ne mond el, feleslegesen idegesíted vele.
2013. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
88%
Nem megoldhato,hogy a ferjed utan elmenjetek es ott legyetek vele?egyebkent normalis,hogy ennyi ido utan kivanod a sexet...en biztos nemmondanam el....
2013. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
57%
én tudom, hogy manapság a szex mindenek előtt, de én egy évig nem szexeltem betegség miatt, és eszembe nem jutott a falat kaparni... én kicsit sajnálom azokat, akit ennyire a szex irányít.
2013. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
71%
2-esnél a pont :-D
2013. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
65%

Milyen jó, hogy nem állatok vagyunk és tudunk uralkodni a vágyainkon....


Egy, kettő pedig hogy gondolom van netkapcsolata a férjednek is külföldön, így bármikor össze lehet hozni egy kis webkamozást.


Azért az durva, ha valaki 3 hónapig nem bírja ki dugás nélkül. Beteges. Amikor nem volt párod is állandóan jártál ágyból ágyba? Mennyi volt a leghosszabb idő, amit "kibírtál"?

2013. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
96%
Ilyenkor kell egy jót maszturbálni, gyereket fektesd le aztán hajrá.
2013. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
80%
Mit mondanál? Hogy amíg ő a lelkét kiteszi értetek, hogy minél tovább a kicsivel maradhass otthon, ne kelljen őt bölcsibe adni, addig neked túl sok szabadidőd van és már annyi jelet küldtél a szomszédnak, hogy az egyértelműen rádmozdult?! Menj dolgozni, rögtön nem a tüzeléssel lennél elfoglalva...
2013. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon nehéz helyzetben vagy, de próbálj hűséges maradni, mert ami az igaz a férjed miattatok van kint.

Ha segít tényleg kényeztesd magad, a saját kezeddel, és a szomszédnak jelet se merj küldeni.Mert a végén tényleg át fogsz menni hozzá, az tuti fix!


Nem kell ezt elmondanod a férjednek szerintem, mert tényleg csak vihart kavarnál vele....

2013. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!