Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megcsalt a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt a férjem?

Figyelt kérdés
Ma a kocsiban egy vörös, hosszú hajszálat találtam. Most nem tudom mire gondoljak, 25 éve vagyunk együtt és ilyen még nem fordult elő. Nagyon félek, hogy megcsal. Nem merek rákérdezni mert nem akarom, hogy veszekedjen. Mit tehetnék?
2013. dec. 20. 20:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Egy hajszálból gondolod ezt? Vagy van más gyanús is?
2013. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Miért kell mindjárt a legrosszabbra gondolni?

Nem elehet hogy elvitt egy ismerősét, egy kolleganőjét egy stoppost?

2013. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Egy hajszálból rögtön erre gondolsz?

Meg egyáltalán, hogyan vesz észre az ember 1 db hajszálat autóban?

2013. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen hajú ismerősünk és kolléganője sincs.
2013. dec. 20. 21:01
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer engem az ex-nejem állított így a szőnyeg szélére, mert felmosáskor egy hosszú egyenes fekete hajszálat talált a padlón. Az elkerülte a figyelmét, hogy a húga a krapekjával nálunk töltötte a hétvégét, kb. 3 órával az ominózus eset előtt utaztak el. A huginak seggig érő szögegyenes fekete haja volt (és van).
2013. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha a saját féjed nem mered megkérdezni, mert félsz, hogy veszekedni fog, az kitűnő kapcsolat lehet.
2013. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
És gondolod hogy ez csak úgy kerülhetett oda hogy egy csinos vöröskét fuvarozott? Ha bement a boltba rákerülhetett a zacskóra az eladó hölgy haja. Ha tisztítóban tisztítja a zakóját onnan is rámehetett. Technikailag bárhol ráeshet egy hajszál ami később bekerül az autóba. Ha 25 éve vagytok együtt talán nem kéne ennyire bizalmatlannak lenni. És egyetértek az előttem szólóval, ott már gond van ha ennyi idő után sem mersz egy ilyen apróságra rákérdezni.
2013. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

6. ez jó :D


Egyébként ahogy más is írta, bárhogy odakerülhetett az a haj...

2013. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 PrettyVillain válasza:
96%
Más is utal arra, hogy megcsal? Vagy tényleg csak egy hajszál miatt hepciáskodsz? Csak ő használja a kocsit, vagy a gyerekeitek is (ha vannak)?
2013. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
98%

És ha a te kabátodról, pulcsidról került a kocsi ülésére? Vagy egy nemvöröshajú ruhájáról, akinek pl vörös a felesége?


Vagy a férjedéről? Vagy mindketten steril körmyezetben éltek, távol a gonosz Vöröshajú Leányoktól?


Imádom az ilyen buta libákat.. Szerintem gondolkodás nélkül add be a válókeresetet, de legalábbis szerezz egy hazugságvizsgálót.. Jézusom!


De ha bebizonyosodna, hogy a vörös hajszál véletlenül került a kocsiba, a férjed attól még rendszeresen dughat kopasz csajokat ott.. Csak szólok.

2013. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!