Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem szeretnék válni? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék válni? A férjem megcsalt a legjobb barátnőmmel, vagy csak abba az esetben, vagyok hajlandó, ha elismerik a tényt.

Figyelt kérdés
Vagy szeretném húzni az időt, hogyan tehetem?
2013. nov. 1. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy velem van a gond, de nem értem. Megcsaltak, te nem akarsz elválni, de ha beismerik, mégis megteszed?


Ha nem akarsz válni, ne válj. Vagy a férjed válna?

2013. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem ismerték el, hogy kijátszottak téged?Ha meg tudsz bocsájtan és nem emlegeted fel a multat, akkor ne válj!
2013. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem ismerik el a tényt,van rá több bizonyítékom is a férjem szeretne válni, közös megegyezéssel. Be még nem adta.Egy kis településen élünk már elköltözött, de minden hol engem járat le, h nem lehet velem él. stb
2013. nov. 1. 14:55
 4/21 intrepid ***** válasza:
27%
Lehet, túl sokat találkozott a barátnőddel, - kölcsönös tetszés, - szemkontaktus, emberi gyarlóság, - azután megtörténik az ilyen. Rendbe lehet még hozni ezt a házasságot, ne kezdjél el kapkodni. Csak akkor ismerik el a dolgot, ha egymással akarják folytatni, akkor viszont két embert veszítettél el, - a barátnődet, és a férjedet. Lehet, őket jobban egymásnak teremtette a sors, mint kettőtöket. Ha viszont csak egy testgyakorlat volt, akkor felejtsd el!
2013. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez egy 30 éves házasság, és egy 25 éves barátság, nagyon fáj, h becsaptak. Én szeretném, ha vissza jönne. De, ha nem megy válni az biztos, h nem közös megegyezéssel szeretnék. Ezt neki is elmondtam. Ö válna, de nem tud, mert a pénzügyek összekötnek bennünket. Fenyegetőzik, h beadta a papírokat , közben megkérdeztem, h nem.A munkahelyemen lejárat stb, nagyon nehéz.
2013. nov. 1. 15:08
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld már összeszedni magad és leírni normálisan, hogy mit akarsz, össze vissza beszélsz. A férjem megcsalt a legjobb barátnőmmel, vagy csak abba az esetben, vagyok hajlandó, ha elismerik a tényt. De minden hol engem járat le, hogy nem lehet velem él. Szerinted ezek értelmes mondatok? Akkor most megcsalt, vagy nem? Honnan tudod, ha igen? Miért nem akarsz válni?
2013. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
A férjed miért akar válni?
2013. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha elment a férjed, akkor hagyd gondolkodni, ha akar visszajön.
2013. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Először is nyugodj meg.

Szedd össze a gondolataidat,és írd le, hogy derült ki, mivel bukott le.A barátnőd mit mond?Ő elismeri,hogy lefeküdt a férjeddel?

A férjed miért akar válni?


Tényleg zavarosan írsz,de megértem a lelkiállapotodat, mert én is megcsalt feleség vagyok.

Írj,és többet tudok segíteni.Egy 30 éves házasságot csak nem kéne kidobni, ha helyrehozható,és nem végleges a férjed elköltözése.

2013. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, felesleges tovább húzni, ha menni akar a férjed, akkor hagyjad.
2013. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!