Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az mennyire probléma, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire probléma, ha a férj egy héten egyszer azért berúg, mert írja a könyvét és másképp nem tud hangolódni?

Figyelt kérdés

Egyébként nem egy ivós fajta azért is lepett meg, de valahol megértem, mert elég sokat dolgozik meg egyetemre jár.

Elkértem a könyvet, nem adta ide, de hagyta, h megnézzem, h már mennyit írt.

A laptopján írja, amin semmi más nincs, biztonság okokból még net sincs rajta.

Lehet ebből baj?

Nem hulla részegre issza magát, az anyja észre se veszi rajta, de én igen.



2013. dec. 25. 11:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha neked probléma, akkor nagyon probléma. Ha nem, akkor nem. Ezt neked kell tudni.
2013. dec. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Jó fej a srác, én is ilyen kifogásokkal élnék, ez igazi értelmiségi szöveg. Na meg szerencséje van veled, hogy be is veszed neki a dumáját :)
2013. dec. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ő nem az a szánalmas fajta, aki ilyen kifogásokkal jön.
2013. dec. 25. 12:06
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Lehet, hogyha iszik megszállja az ihlet és akkor tud írni.

De ezt Hevesi Tamás is megénekelte 1:26-nál :)

http://www.youtube.com/watch?v=5AwVr8htOHA

2013. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy a határán van az alkoholizmusnak és/vagy valamilyen lelkibetegségnek. A könyvírás még csak egy dolog, de hogy közben egyszerre dolgozik és egyetemre jár, az arra utal, hogy túl lehet terhelve. Jobb lenne ha sürgősen pszichológushoz vagy pszichiáterhez menne, amíg még nem történik nagyobb baj az életével.
2013. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
ha valaki kifogásokat keres az ivásra, az alkoholista...
2013. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Elolvastatnám vele A halál kilovagolt Perzsiából című könyvet... Szerintem fogja érteni.
2013. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os igazad lehet, most végre megnyugtattál hogy én akkor nem vagyok az, én csak úgy berúgok minden nap, de nincs rá indokom.
2013. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez elég gáz. Azt jelenti, hogy nem tud a saját érzelmeire ráhangolódni, mert könyvet írni csak úgy lehet. Ez saját tapasztalat, mert nekem is gondjaim vannak ezzel, bár én nem iszom le magam, csak tudom, hogy ezért nem megy az írás. Pszichológus.
2013. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Te élsz ott, te érzed a bőrödön. Ha zavar, beszélj vele, ha nem zavar, szard le :D
2013. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!