Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan legyen újra tekintélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen újra tekintélyem a párom szemében?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elveszítettem a munkám. Azóta keresek, interjúra járok, elvégzem az itthoni munkákat, igyekszek megfelelni mindennek. Azonban azt érzem, hogy egyre inkább tekintélyemet vesztem a szemében. Több olyan megjegyzést kapok ami már sért picit, illetve az elvégzendő feladatokat is elvárásként nyomja rám. Ha valami véletlenül kimarad, akkor abból képes lelki ügyet generálni. Sőt olykor a barátok előtt is lejárat, hogy na tegnap se volt kaja... holott volt, csak nem főztem frisset aznap...

2013. jún. 6. 15:09
1 2
 1/12 Sparr0w válasza:
97%
Sosem értettem milyen jogon vár el valakitől házi cseléd szerepet bárki is. De azt még kevésbé hogy miért vállalja el ezt valaki?
2013. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
94%

Szerintem nem veled van a baj!

Ha tényleg igyekszel megfelelni mindennek, akkor a párodnak nincs joga ennyire leszidni, lejáratni (még akkor sem ha ő abszolút tökéletes, ami persze nem valószínű).

2013. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem házicseléd szerepet akartam vállalni, csupán tudomásul vettem, hogy nekem több időm van... itthon vagyok sokszor. Meg tudom csinálni napközbe a feladatokat. De megmondom őszintén, már besokalltam. Monotonná vált az egész, úgy érzem ha ezt folytatom itthon, semmi motivációm nem marad. Így elkezdtem tanulni is, illetve többet kimozdulok itthon (heti 1-2 alkalommal kávézok barátokkal) de ezt sem rendszeresen. Ilyenkor elmarad esetleg egy mosás, vagy főzés... de kibukik miatta. Nekem meg annyira ciki barátok, család előtt amikor felhozza. Ráadásul az anyósom és anyum is háklis erre (hagyományos szellemben nevelkedtek, a nő csinálja a házimunkát teljes mértékben)...
2013. jún. 6. 15:32
 4/12 sippara ***** válasza:
90%
Meg kell neki mondani, hogy ha nem tetszik, fel lehet emelni a csinos seggét és be lehet pakolni a gépbe/el lehet mosogatni/össze lehet dobni valami kaját - ha ez sem tetszik, akkor meg össze lehet pakolni. Tudod másoknak ezért (mosás+mosogatás+főzés+takarítás+szex) súlyos pénzeket fizetnek.
2013. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Pillanat....Te vagy a férfi?
2013. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem, én vagyok a Nő :)
2013. jún. 6. 15:43
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ez elég gáz. Tekintély? Még Ő is kerülhet ilyen helyzetbe.Itt kezdődik a "jóban-rosszban" szitu szerintem. Ha ez nincsen meg, akkor ott baj van.Azért mert nincsen pillanatnyilag munkád, még ugyan olyan hasznos vagy, mint más.Állj a sarkadra, kérd ki magadnak, hogy ne alacsonyítson le azért, mert nem dolgozol most.
2013. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Csak mert o dolgozik ,te pedig nem ,attol meg nem kellene ereztetnie veled hogy mindennek ugy kell lennie ahogy az o el varja,.!!neki sem esne le a karika gyuru az ujjarol ha egyszer 1 heten elmosogatna,.

ha mar annyira szemugyre veszi a minden napjaidat!!

es ha te nem lennel ??kit vonna felelosegre?

parom dolgozik en nem,.mivel 1 honapos a babank,.plusz 2 eves a nagyobbik

d vannak napok amikor o foz,.mielott munkaba megy,.es nem azert mert lusta vagyok,.

hanem igy segit ,.es nem hogy lehord masok elott hanem inkabb dicser


ne hagyd magad igen is mond meg neki ami faj es piszkal teged

ha nem szolsz neki,.meg a vegen tulzasokba esik,.csak mert nem szolsz neki!

2013. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2013. jún. 6. 17:03
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
A párod önző és bunkó.Egy társ a bajban is társ.Fordított esetben őt is kellemetlenül érintené,ha így viselkednél vele.
2013. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!